Tether'in Kava (KAVA) Hamlesi, Yatırımcıları Çekmeye Devam Ediyor • Coinkolik
Yükleniyor...

Tether’in Kava (KAVA) Hamlesi, Yatırımcıları Çekmeye Devam Ediyor

Tether'in (USDT) Kava (KAVA) ağında etkin olacağını duyurmasından sonra harekete geçen KAVA, pozitif anlamda fiyatlamaya devam ediyor.

bitcoin btc fiyat analizi dusus devam edecek mi 9 mayis 2022

Tether’in (USDT) Kava (KAVA) ağında etkin olacağını duyurmasından sonra harekete geçen KAVA, pozitif anlamda fiyatlamaya devam ediyor.

Stablecoin’lerin önde gelen isimlerinden olan Tether (USDT), KAVA ağında faaliyetlere başlayacağını açıklamasıyla birlikte patlama yapan KAVA, alıcı kitlesi çekmeye devam ediyor. Son 24 saatte yüzde 11,26 artış göstererek günün en çok değer kazanan dördüncü coin’i olan KAVA, haber etkisini devam ettiriyor. Piyasanın da şu an için temel analiz bazlı ilerlediğini düşünürsek, KAVA heyecan yaratmaya devam edebilir.

Ekran Resmi 2023 06 24 17.50.18

Kava (KAVA) Haber Etkisinin Önemi ile Parladı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

23 Haziran’da Rusya’da başlayan gerginlikler, kripto endüstrisini zayıflattı. Bitcoin’de başlayan geri çekilme, direkt olarak altcoin’leri etkileyerek çoğu kripto paradan çıkışları hızlandırdı. Fakat Tether haberiyle pozitif bir ivme yakalayan KAVA, globaldeki haber akışına rağmen yüzde 10’u aşkın yükseliş yaşadı.

Küresel bazda negatif olan haberler, her ne kadar kripto piyasasını etkilese de coin’lerdeki kritik haberler, fiyatı bir şekilde yukarı taşımaya başarıyor. Bunun en net örneğini gösteren KAVA, hem fiyat hem de hacim verileriyle ön plana çıkarak yatırımcı çekmeye devam ediyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x