Tether ve Bitfinex'ten Hibe Anlaşması • Coinkolik
Yükleniyor...

Tether ve Bitfinex’ten Hibe Anlaşması

Tether ve Bitfinex, özel bir işletim sistemi olan Qubes OS'yi desteklemek için 100 bin dolarlık bir hibe taahhüdünde bulundu.

tether mev botu

Tether ve Bitfinex, özel bir işletim sistemi olan Qubes OS’yi desteklemek için 100 bin dolarlık bir hibe taahhüdünde bulundu.

Tether ve Bitfinex, 100 bin dolarlık bir hibe anlaşması yaptığını duyurdu. Bununla birlikte iki şirket bu hibe fonunu Qubes OS’yi desteklemek için kullanacak.

Tether ve Bitfinex 100 Bin Dolarlık Hibe Taahüdünde Bulundu

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Tether ve Bitfinex, özel bir işletim sistemi olan Qubes OS’yi desteklemek için 100.000 dolarlık bir hibe taahhüdünde bulundu. Hibe, açık kaynaklı gizlilik odaklı işletim sistemi Qubes OS’nin gelişimine destek olmayı amaçlıyor. Tether ve Bitfinex’in baş teknoloji sorumlusu Paolo Ardoino, konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı:

“Dijital çağda gizlilik ve güvenliğin büyük önem taşıdığının farkındayız. Qubes OS gibi son teknoloji bir işletim sisteminin gelişimine destek vermekten mutluluk duyuyoruz, çünkü bu işletim sistemi sağladığı sağlam güvenlik özellikleriyle tanınıyor.”

tether nedir USDT

Bununla birlikte Qubes OS hakkında kripto topluluğu dışında da yorumlar gelmeye devam ediyor. Gizlilik ve veri güvenliği konusunda gün geçtikçe daha da tanınmaya devam ediyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x