Tether'in, 2021 Yılında Bazı Hesapları Deaktif Ettiği Ortaya Çıktı • Coinkolik
Yükleniyor...

Tether’in, 2021 Yılında Bazı Hesapları Deaktif Ettiği Ortaya Çıktı

New York Başsavcısı tarafından yayınlanan belgelere göre Tether, 2021 yılında birkaç tanınmış kripto şirketinin hesaplarını devre dışı bıraktı.

Tether uruguay

New York Başsavcısı tarafından yayınlanan belgelere göre Tether, 2021 yılında birkaç tanınmış kripto şirketinin hesaplarını devre dışı bıraktı.

Tether, New York Başsavcısı tarafından bir davaya maruz bırakıyor. Bununla birlikte Tether hakkında yeni bilgiler kamuoyuyla paylaşılıyor.

Tether, MoonPay, BlockFi, CMS Holdings ve Galois Capital’in Hesaplarını Devredışı Bırakmış

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

New York Başsavcısı tarafından yayınlanan belgelere göre stablecoin ihraççısı Tether, 2021 yılında birkaç kripto şirketinin hesaplarını devre dışı bıraktı. Bu hesaplar arasında MoonPay, BlockFi, CMS Holdings ve Galois Capital gibi şirketler yer alıyor. Bazı şirketlerin iflas başvurusunda bulunduğu ve Galois Capital’ın kapanmış olduğu belirtiliyor.

Devre dışı bırakılan hesaplar listesinde çeşitli nedenlerle feshedilen şirketler ve kişiler bulunuyor. Bu liste, New York Başsavcılığı’nın soruşturmasının tamamlandığı Şubat 2021 tarihine kadar olan döneme ait belgelere dayanıyor.

tether nedir USDT

Tether, yaptığı açıklamada, herhangi bir bireysel ilişki hakkında yorum yapmamakla birlikte, Tether’in uyum politikalarının gerektirdiği uyumluluk kontrollerinden geçtiklerini belirtti.

BK Offshore Fund da kapatılan hesaplar listesinde yer alıyor. Bu şirket, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu tarafından hileli bir plan ve Ponzi benzeri ödemeler iddialarıyla 2023 yılında dava edilmişti.

Devre dışı bırakılan hesaplar listesi toplamda 29 hesabı içeriyor ve her hesap için kullanıcı kodları yeniden düzenlenmiş durumda. Ancak listenin başka herhangi bir bilgi içermediği belirtiliyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x