Türev Kripto Paralar Kazananlar Listesinde Yer Aldı! • Coinkolik
Yükleniyor...

Türev Kripto Paralar Kazananlar Listesinde Yer Aldı!

Bitcoin Cash (BCH) ve Bitcoin SV'nin (BSV) ardından Ethereum Classic (ETC) yukarı yönlü atak yaparak yatırımcıların dikkatini çekti.

etc

Bitcoin Cash (BCH) ve Bitcoin SV’nin (BSV) ardından Ethereum Classic (ETC) yukarı yönlü atak yaparak yatırımcıların dikkatini çekti.

Bitcoin’deki (BTC) boğa koşusuna en hızlı şekilde ayak uyduran coin’ler listesine Ethereum Classic’te (ETC) eklenmiş oldu. Son 24 saatte yüzde 11,13 yükseliş göstererek 18,78 dolara ulaşan ETC, uzun bir aradan sonra kayda değer bir artış gösterdi. Ayrıca listedeki Bitcoin Cash (BCH) ve Bitcoin SV’nin (BSV), geçtiğimiz günlerdeki başlayan yükselişlerinin devam ettiği görülüyor.

Ekran Resmi 2023 06 24 17.05.24

Temel Coin’lerdeki Artışlar, İlgili Coin’lere Yansıyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

24.800 dolardan yükselen trendine başlayan BTC. 31.480 dolara ulaşmayı başardı. Bu süreçte en iyi performans gösteren altcoin’ler ise BCH, BSV oldu. Listeye ETC’nin de eklenmesiyle beraber daha çok ilgi çeken türev coin’ler, hacim kazanmaya devam ediyor.

Son 24 saatte yüzde 33,20 artarak 189,99 dolara ulaşan BCH, günün en çok değer kazanan kripto parası oldu. Yüzde 25,73’lük bir artış ile 38.22 dolara gelen BSV ise ikinci sırada yer aldı. Sonradan yukarı yönlü hamle yaparak listeye dahil olan ETC, yüzde 11,13’lük bir sıçrama ile 18,78 dolara ulaştı, böylece listenin beşinci sırasında yer aldı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x