Yükleniyor...

Togg, Cumhuriyetin 100. Yılı için Bir NFT Koleksiyonu Piyasaya Sürecek

Togg CEO'su Mehmet Gürcan Karakaş, bir NFT koleksiyonunun piyasaya sürüleceğini duyurdu.

togg

Togg CEO’su Mehmet Gürcan Karakaş, bir NFT koleksiyonunun piyasaya sürüleceğini duyurdu.

CES2023’teki açılış konuşmasında Karakaş, gelecek projelere ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

Togg CEO’sundan NFT Açıklaması

Togg CEO’su Mehmet Gürcan Karakaş, blockchain teknolojisi ve NFT ile ilgili açıklamalarda bulundu.

“Bir otomobilden daha fazlası olma yolculuğumuzda” ifadelerini kullanan Karakaş, gelecek planlarından bahsetti.

Karakaş, blockchain teknolojisinin de kullanılacağı bir plana da açıklamasında yer verdi.

“CES2022’de USECASEMobility vizyonumuzu sizlere sunduk, herkesin erişimine açık ve kullanıcı merkezli bir mobilite ekosistemi geliştireceğimizi söyledik, Konsept Akıllı Cihazımızı sunduk.
USECASEMobility’nin yapı taşlarını dört boyutta ele alıyoruz: Akıllı cihazlar, dijital platformlar, temiz enerji çözümleri ve bu tür bir büyüme için gerekli yapılanma. Tüm bu boyutları eş zamanlı olarak gerçekleştiriyoruz.
Geçen yıl burada, CES2022’de, konsept akıllı cihazımızı sunduk. Otomobillerin nasıl üçüncü bir yaşam alanına dönüştüğüne dair vizyonumuzu gösterdik. Bu yıl ise mobilite vizyonumuzu sunuyoruz.
Standımızın adı “Digital Mobility Garden”. Sürdürülebilir ve bağlantılı mobilitenin geleceğini keşfetmenizi sağlayacak bir deneyim. BeyondX ce USECASEMobility deneyiminin geleceğini yansıtıyor.,
Gerçekliğinizi duyularınız aracılığıyla dönüştüren, sürükleyici bir hibrit deneyim sunuyoruz. Nasıl hissettiğinize bağlı olarak, Beyond X sizi o anda, size en uygun olan ortama götürüyor.
Trugo ve Siro’nun Temiz Enerji Çözümleri başlığıyla yer aldığı köşemizde, kullanıcıları sadece enerji tüketen olmaktan dönüştürüp enerjiyi üreten ve enerji döngülerini blokzinciri tabanlı bir platform üzerinden yöneten taraf olmalarını sağlayan ekosistemi anlatıyoruz.
ToggTrumore köşemizde günlük hayata dair akıllı yaşam çözümlerimizi sunuyoruz. Ayrıca Trumore dijital platformu deneyimi ile ziyaretçilerimiz dijital mobilite avatarlarını oluşturabiliyor”

Karakaş, Cumhuriyetimizin 100. yılına özel bir NFT koleksiyonun da satışa sunulacağını açıkladı.

“Cumhuriyetimizin 100. yılına özel olarak üretilecek 2023 adet özel NFT serisini açık artırma yöntemiyle kullanıcılarımızla buluşturacağız. NFT sahipleri akıllı cihazın ön siparişine katılma hakkı ve sıralama önceliğine sahip olacak.
Vizyonumuz yeni kavramlar içeriyor ve bu kavramları ifade etmek için evrensel bir dile ihtiyaç var. Bu bizi dijital sanata yönlendirdi. Vizyonumuzu standımızın her alanında dijital sanatla ifade ediyoruz. Bunun için dünyada en çok tanınan 7 Türk dijital sanatçı ile çalışıyoruz”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner