Yükleniyor...

Two Sigma, Coinbase İş Birliğiyle Kripto Eğitimi Verecek

Two Sigma, Coinbase iş birliğiyle kurumsal müşterilerine kripto para birimleri hakkında bilgi ve araştırma desteği sağlayacak.

Two Sigma Coinbase Is Birligiyle Kripto Egitimi Verecek

Two Sigma, Coinbase iş birliğiyle kurumsal müşterilerine kripto para birimleri hakkında bilgi ve araştırma desteği sağlayacak.

Kripto konusunda müşterileri için yenilik ve kolay kullanım hedefleyen şirketlerin sayısı çoğalıyor. Şimdi de New York merkezli hedge fonu Two Sigma, Venn platformuna dijital varlık verilerini dahil etmek için Coinbase Institutional ile bir işbirliğini duyurmaya hazırlanıyor.

Two Sigma, Coinbase Ortaklığıyla Müşteriler Eğitim Alacak

Two Sigma‘nın portföy analiz aracı olan Venn, Coinbase ile firmanın kurumsal müşterilerine kripto para birimleri hakkında bilgi, veri ve araştırma desteği verecek. Aynı zamanda, dijital varlıkların durumu hakkında bir dizi makale ve web semineri içeren düşünce liderliği yapacak.

Two Sigma’nın CEO’su Marco Della Torre, firmanın dijital varlıklar hakkında bilgi edinmek ve bunlara yaklaşmak için güvenilir kaynaklara yönelik tutarlı kurumsal talebe yanıt verdiğini söyledi.

İşbirliği, dijital varlıkları kurumsal portföylerdeki yatırımlar olarak analiz etmek için risk ve tahsis çerçevelerinin nasıl oluşturulacağını içerecek. Eğitim, 14 Eylül’de ortak bir web yayını ile resmi olarak başlayacak.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner