Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Kripto Para Haberleri United Way Worldwide, Bitcoin Bağışı Kabul Ediyor

United Way Worldwide, Bitcoin Bağışı Kabul Ediyor

ABONE OL:google-news

Dünyanın en büyük kâr amacı gütmeyen organizasyonları arasında bulunan United Way Worldwide, Coinbase ile gerçekleştirdiği ortaklık sonucu Bitcoin bağışı kabul etmeye başladı.

Wikimedia Foundation’ın ardından United Way Worldwide’ın da Bitcoin bağışı kabul etmesi, Bitcoin topluluğunun bağış kampanyalarındaki dinamizmini simgelemek adına oldukça güzel bir gelişme. Bildiğiniz üzere Bitcoin ve kriptopara toplulukları, isimlerini daha öncelerde sıkça bağış kampanyalarında duyurmuşlardı.

United Way Worldwide hakkında kısa bir bilgilendirme yapacak olursak; bu kâr amacı gütmeyen organizasyon, liderlik ve yardım konularında 45 ülke ve sınırda, 1.800’e yakın ağı ile birlikte organizasyonlar düzenliyor. Eğitim, gelir ve sağlık konularına odaklanarak daha iyi bir yaşam için fırsatlar yaratan organizasyon, General Electric, Exxon Mobile ve NFL ile bu organizasyonları yürütüyor. United Way Worldwide, 2.8 milyonun üzerinde gönüllüye, 9.7 milyon bağışçıya sahip ve bir yılda 5 milyar dolarlık bağış topladı.. Daha fazla bilgi için, buraya.

Ödemelerde ve para transferlerinde pürüzsüz bir işlem sunan Bitcoin ile birlikte, United Way Worldwide tüm dünyadan kolayca bağış toplayabilecek.

United Way Worldwide’ın hazırladığı Bitcoin FAQ sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

 

Öne çıkarılan görsel, chapman-immig.com

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Avatar
Kartal Yağız Akdilhttps://www.coinkolik.com/
@yagizakdil | İTÜ - Endüstri Mühendisliği | #Bitcoinsever

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar