Ünlü Analist: BTC Dışındakiler Dolandırıcıdır • Coinkolik
Yükleniyor...

Ünlü Analist: BTC Dışındakiler Dolandırıcıdır

Bitcoin'in (BTC) tek seçenek olduğunu savunan Peter Brandt, diğer kripto paraların dolandırıcı veya taklitçi olduğunu söyledi.

Peter Brandt Bitcoin

Bitcoin’in (BTC) tek seçenek olduğunu savunan Peter Brandt, diğer kripto paraların dolandırıcı veya taklitçi olduğunu söyledi.

Bitcoin maksimalisti Peter Brandt, dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. Brandt, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda, Bitcoin’in kripto sektöründe yolun sonuna kadar gidecek tek varlık olduğunu belirtti. Ayrıca Brandt, Ethereum da dahil olmak üzere diğer tüm kripto paraların dolandırıcı veya taklitçi olduğunu aktardı.

Peter Brandt, Bitcoin’i Yüceltirken Diğer Kripto Paraları Gömdü!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ünlü analist Peter Brandt, geçtiğimiz gün kripto ile alakalı ilginç bir paylaşımda bulundu.

Brandt, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda, Bitcoin’in (BTC) tek bahis olduğunu söyledi. Buraya kadar her şey gayet normal gözükse de Brandt’ın diğer kripto para birimleri hakkındaki yorumu dikkat çekti. Ünlü analist, Ethereum da dahil olmak üzere diğer kripto para birimlerinin özenti veya dolandırıcı olduğunu belirtti.

Brandt’ın paylaşımına destek verenler kadar eleştirenlerde oldu. Bir kripto maksimalisti, Brandt’a, Ethereum’u hangi kategoriye koyduğunu sordu. Brandt, altın ve Bitcoin arasındaki ilişkiyi örnek göstererek Ethereum’un da gümüş niteliğinde olduğunu aktardı. Popüler analist, Ethereum’un da hayatta kalabileceğini ancak Bitcoin’in tek miras olduğunu savundu.

Brandt’ın görüşüne katılmayan kripto maksimalistleri, ünlü analisti 1980’li yıllardan kalmakla suçladı. Brandt’ın, gelişen ve büyüyen teknolojilerden geri kaldığı söylendi. Diğer taraftan destekleyenler ise kripto sektöründeki projelerin yüzde 95’inin dolandırıcı olduğunu söyledi.

Kripto, özellikle son bir senede yaşananlar nedeniyle ikiye bölünmüş durumda. Birçok yatırımcı düzenlemelerin ve yasal korunma yollarının kriptoya hızlıca entegre edilmesi gerektiğini savunuyor. Ancak bir başka kesim ise kriptonun merkeziyetsiz olarak yoluna devam etmesi gerektiğine inanıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x