Anasayfa Bitcoin Haberleri Ünlü Milyarder, Hâlâ Bitcoin (BTC) Yerine Muzu Tercih Ediyor

Ünlü Milyarder, Hâlâ Bitcoin (BTC) Yerine Muzu Tercih Ediyor

ABONE OL:google-news

Amerikalı girişimci Mark Cuban, son tweet’inde Bitcoin (BTC) ve muz hakkındaki tartışmayı yeniden canlandırdı.

Cuban, Andreas Antonopoulos’un muzları blockchain üzerinden izleme önerisine cevap verirken, şaka yollu bir şekilde burada ‘HODLer’ olmayacağını söyledi.

Bitcoin şüphecisi, Nisan ayında Anthony Pompliano ile yaptığı röportaj sırasında muz ticaretinin dünyanın en büyük kripto para biriminin ticaretinden daha kolay olduğunu belirtti. Bu ayın başlarında Cuban, Bitcoin’in bir değer deposu olarak hareket edebileceğini kabul etti ancak mevcut finansal sistemi değiştirme şansından oldukça şüpheliydi.

En son tweet’inde, Dallas Mavericks sahibi Bitcoin’in yavaş işlem hızından bahsetti (bir transfer 30 dakikadan fazla sürebiliyor) ve bir muz yemenin sadece bir dakika süreceğini belirtti. Bildiğiniz gibi Cuban’ın basketbol takımı BTC’yi Ağustos 2019’da kabul etmeye başladı ancak sadece toplamda beş ödeme almayı başardı.

Cuban’ın Bitcoin ile ilgili asıl sorunu, halk için temyiz eksikliğidir. Bu nedenle, bir zamanlar kripto para savunucularının, komşularını BTC alma konusunda ikna etmeye çağırdı. Kripto para birimi endüstrisi henüz Bitcoin’i ana akım haline getirecek bir kullanım durumu ortaya koymadı. Cuban’ın ilgisini çeken podcast’te Antonopoulos, sağlam para ve yönetişimin iki ana katil uygulama olduğunu savunuyor, ancak parayı doğru biçimde almadan yeni uygulamalar (blok zincirinde muz da dahil) oluşturmak imkansız.

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
KaynakU.Today
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe, 1989 yılında İzmir’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe, mezun olduğundan beri medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi nedeniyle, bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Coinkolik.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.

Bizi Takip Edin

917BeğenenlerBeğen
404TakipçilerTakip Et
17,352TakipçilerTakip Et
567AbonelerAbone

Öne Çıkan Başlıklar