Upbit krizi sonrasında Aptos'ta (APT) neler oluyor? • Coinkolik
Yükleniyor...

Upbit krizi sonrasında Aptos’ta (APT) neler oluyor?

Upbit'teki sahte Aptos (APT) işemleri sonrasında token'da ne gibi değişiklikler yaşandı?

Aptos MoonPay ile Entegrasyon Ortakligi Kurdu

Upbit‘teki sahte Aptos (APT) işemleri sonrasında token’da ne gibi değişiklikler yaşandı?

Güney Kore’nin popüler kripto para borsaları arasında yer alan Upbit, dolandırıcılığa dayalı bir para yatırma sisteminin kurbanı oldu. Bu olayın ardından borsadaki Aptos (APT) işlemleri durduruldu. Kimliği belirsiz bir hesabın, sahte APT’leri borsaya başarılı bir şekilde yatırdığı tespit edildi. Bununla beraber, “ClaimAPTGift” olarak tanımlanan sahte APT’ler, birkaç cüzdana dağıtıldı. Peki ya bu bu durumdan APT fiyatı nasıl etkilendi? APT’nin teknik görünümü ne durumda?

Aptos (APT) grafik analizi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

4,489 dolar seviyesinden rüzgarı arkasına alan APT, kısa bir sürede 5,37 dolara yükselmişti. Fakat Upbit’te boy göstermeye başlayan problemler, haliyle APT fiyatını zayıflattı. 5,035 dolara kadar geri çekilen popüler coin, bu destek noktasından iyi bir alıcı kitlesi yakalayarak fiyatı 5,66 dolara taşımayı başardı.

Haberin yazımı itibariyle 5,584 dolardan işlem gören APT, 5,60 doları hacimli bir şekilde kırdığı zaman 5,77 ve 5,97 dolara doğru bir hamle yapabilir. Bu süreçte hem BTC hem de Aptos ekosisteminin önemli bir rolü olacaktır. 5,60 doların altında kalınması, BTC’nin 26.000 dolar desteğini kaybetmesi veya sektör bazlı gelebilecek FUD bir haber, APT’yi sırasıyla 5,40 – 5,176 – 5,035 ve 4,489 dolara kadar düşürebilir.

Ekran Resmi 2023 09 25 11.55.12

Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x