Yükleniyor...

Usta Analist, Bitcoin’i (BTC) 100.000 Dolara Ulaştıracak Serüveni Açıkladı

Heisenberg Capital'in kurucusu Max Keizer, Bitcoin'in (BTC) geleceği hakkında kesinlikle boğa.

Usta Analist Bitcoin’i BTC 100.000 Dolara Ulaştıracak Serüveni Açıkladı

Heisenberg Capital’in kurucusu Max Keizer, Bitcoin’in (BTC) geleceği hakkında kesinlikle boğa. Kripto para biriminin 20.000 dolara direnç göstermeyeceğini ve 28.000 dolara ulaşana kadar büyümeye devam edebileceğini düşünüyor. Son olarak, Bitcoin’in 28.000 dolarlık bölgedeki kısa bir gerilemeden sonra 100.000 dolara doğru yeni bir boğa başlatabileceğini belirtti.

Max Keizer Büyük Bitcoin Boğa Koşusuna İnanıyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bitcoin, 28.000 dolara kadar direnç bulamayan bir yolculukta 100.000 dolara doğru ilerlemeye başlayabileceğini düşünen Keizer, görüşlerini şu şekilde açıkladı:

“Bitcoin için 20.000 dolar seviyesi herhangi bir direnç gözükmüyor. 28.000 dolara kadar herhangi bir direnç görmeyeceğiz. Kısa bir geri çekilme ardından 100.000 dolarlık hedefe saldırı yenilenmiş bir güçle başlayacak. ”

Para Basma Çılgınlığı Bitcoin Fiyatını Arttırabilir

Coronavirus krizi nedeniyle, gelişmekte olan ve gelişmiş ülkeler de dahil olmak üzere tüm dünyadaki ülkeler büyük miktarda para basmaya ve daha düşük faiz oranları için baskı yapmaya karar verdiler. Bu para basımı daha yüksek enflasyon oranlarına ve bireylerin tasarruflarının yok olmasına yol açabilir.

Son günlerde ve haftalarda, Bitcoin ve kripto para birimleri fiyatlarda büyük bir artış yaşadı. Aynı şey, son haftalarda yükselen diğer altcoin’ler için de oldu.

Piyasa, yükselmeye başlayabileceği ve dijital varlıkların yeni yüksekler kaydedebileceği bir yükseliş döneminde gibi görünüyor. Birçok kullanıcı ve analist, tüm piyasanın bu yıl veya bir sonraki yıl, tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşmasına yol açabilecek bir boğa trendine girdiğine inanıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x