Anasayfa Bitcoin Haberleri Usta Analist, Bitcoin’i (BTC) 100.000 Dolara Ulaştıracak Serüveni Açıkladı

Usta Analist, Bitcoin’i (BTC) 100.000 Dolara Ulaştıracak Serüveni Açıkladı

ABONE OL:google-news

Heisenberg Capital’in kurucusu Max Keizer, Bitcoin’in (BTC) geleceği hakkında kesinlikle boğa. Kripto para biriminin 20.000 dolara direnç göstermeyeceğini ve 28.000 dolara ulaşana kadar büyümeye devam edebileceğini düşünüyor. Son olarak, Bitcoin’in 28.000 dolarlık bölgedeki kısa bir gerilemeden sonra 100.000 dolara doğru yeni bir boğa başlatabileceğini belirtti.

Max Keizer Büyük Bitcoin Boğa Koşusuna İnanıyor

Bitcoin, 28.000 dolara kadar direnç bulamayan bir yolculukta 100.000 dolara doğru ilerlemeye başlayabileceğini düşünen Keizer, görüşlerini şu şekilde açıkladı:

“Bitcoin için 20.000 dolar seviyesi herhangi bir direnç gözükmüyor. 28.000 dolara kadar herhangi bir direnç görmeyeceğiz. Kısa bir geri çekilme ardından 100.000 dolarlık hedefe saldırı yenilenmiş bir güçle başlayacak. ”

Para Basma Çılgınlığı Bitcoin Fiyatını Arttırabilir

Coronavirus krizi nedeniyle, gelişmekte olan ve gelişmiş ülkeler de dahil olmak üzere tüm dünyadaki ülkeler büyük miktarda para basmaya ve daha düşük faiz oranları için baskı yapmaya karar verdiler. Bu para basımı daha yüksek enflasyon oranlarına ve bireylerin tasarruflarının yok olmasına yol açabilir.

Son günlerde ve haftalarda, Bitcoin ve kripto para birimleri fiyatlarda büyük bir artış yaşadı. Aynı şey, son haftalarda yükselen diğer altcoin’ler için de oldu.

Piyasa, yükselmeye başlayabileceği ve dijital varlıkların yeni yüksekler kaydedebileceği bir yükseliş döneminde gibi görünüyor. Birçok kullanıcı ve analist, tüm piyasanın bu yıl veya bir sonraki yıl, tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşmasına yol açabilecek bir boğa trendine girdiğine inanıyor.

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Metin Karaduman
Metin Karadumanhttps://www.coinkolik.com
1987 yılında İstanbul’da doğan Metin Karaduman, Sakarya Üniversitesi Tarih bölümü mezunu. Yıldırım Beyazıt Üniversitesinde yüksek lisansını tamamlayan Metin, İstanbul Üniversitesinde doktora eğitimine devam ediyor. Blockchain ile tanışıp Bitcoin ve kripto paralara hayran olan Metin, en katı savunucularından biri haline gelerek yeni teknoloji hakkında okumayı, yazmayı ve konuşmayı seviyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bizi Takip Edin

959BeğenenlerBeğen
723TakipçilerTakip Et
23,625TakipçilerTakip Et
872AbonelerAbone

Öne Çıkan Başlıklar