Usta Trader'a Göre Bu Airdrop, UNI Lansmanından Daha Büyük Olacak! • Coinkolik
Yükleniyor...

Usta Trader’a Göre Bu Airdrop, UNI Lansmanından Daha Büyük Olacak!

Kripto para analisti ve trader Tyler Swope, gelecekte gerçekleşecek bir airdrop'un Uniswap’in (UNI) airdrop'undan daha büyük olabileceğini söylüyor.

airdrop uniswap usta trader dydx

Kripto para analisti ve trader Tyler Swope, gelecekte gerçekleşecek bir airdrop’un Uniswap’in (UNI) airdrop’undan daha büyük olabileceğini söylüyor.

Geçtiğimiz Eylül ayında, merkezi olmayan borsa (DEX) Uniswap, başlangıcından bu yana DEX ile etkileşime giren herkese 400 UNI vermişti. 400 UNI, UNI 8.00 doların üzerinde işlem yaparken 3.000 doların üzerinde bir değere sahipti ve yeni kripto para biriminin piyasa değeri hızla 610 milyon dolara ulaştı. Şimdi, Swope, sıradaki merkeziyetsiz projenin DYdX olduğuna inandığını söylüyor.

Token Çıkarabilirler

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

dYdX, akıllı sözleşmelerle inşa edilen merkezi olmayan türev borsasıdır, böylece marj ve hatta kalıcılarla işlem yapabilirsiniz. Bu borsa kapatılamaz ve merkezi rakiplerinin (BitMEX) gibi üzerinde düzenleyici baskısı da yoktur. Swope, Cryptotesters tarafından geçen ay dYdX’in kurucusu Antonio Juliano ile yapılan bir röportajı, olası bir token airdrop’unun kanıtı olarak gösteriyor.

Röportajda Juliano, dYdX’in bir token başlatmayı düşündüğünü, çünkü token’ların büyümeyi teşvik etme, topluluğa daha fazla ses verme ve bir projenin protokolünü tamamen dağıtma eğiliminde olduğunu söyledi:

“Bunu pek çok farklı açıdan ciddi bir şekilde düşündüğümüzü söyleyebilirim. Kesinlikle birçok fayda görüyoruz. Ama her şeyden önce, ana önceliğimiz her zaman sadece en iyi ve en işlevsel ürünü yapmak olmuştur ve olacaktır ve bunu sadece token’lar veya benzeri şeylerle yapmaya çalışmak zorunda değiliz. Gerçi bir token’ı potansiyel olarak genel platforma katkı sunan bir araç olarak görüyoruz.”

Swope, token’ın dYdx’in ilk destekçilere ve protokolleriyle etkileşime giren kişilere dağıtılmasıyla başlayacağını tahmin ediyor. Analist bu token’ın UNI’nin 610,5 milyon ABD Dolarından daha yüksek bir piyasa değeri lansmanına ulaşabileceğine inanıyor ve 2021’in ilk çeyreğinde bir dYdx token’ının piyasaya sürülebileceğini tahmin ediyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x