Uzay planı Dogecoin balinasını harekete geçirdi • Coinkolik
Yükleniyor...

Uzay planı Dogecoin balinasını harekete geçirdi

Bir Dogecoin balinası, 103 milyonun üzerinde DOGE'yi Robinhood'dan taşıyarak Kasım ayındaki önemli işlemlerden birini gerçekleştirdi.

dogecoin 1

Bir Dogecoin balinası, 103 milyonun üzerinde DOGE’yi Robinhood’dan taşıyarak Kasım ayındaki önemli işlemlerden birini gerçekleştirdi.

Bir Dogecoin balinası, popüler ticaret platformu Robinhood’dan 103 milyondan fazla DOGE aktardı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kasım ayı Dogecoin için yoğun bir ay oldu ve birçok önemli işlem kaydedildi. Büyük kripto para işlemlerini takip eden bir hizmet olan Whale Alert, Dogecoin’i içeren çeşitli önemli transferler bildirdi. 15 Kasım’da, bilinmeyen cüzdanlar arasında 690 milyon DOGE’lik (yaklaşık 50,3 milyon dolar değerinde) bir transfer gerçekleşti.

Benzer şekilde, 13 Kasım’da 140,6 milyon DOGE Robinhood’dan tanımlanamayan bir cüzdana taşındı. Ayın başlarında, 7 Kasım’da Robinhood’a 250 milyon DOGE’lik büyük bir transferin yanı sıra Robinhood’dan ve Robinhood’a 75,3 milyon ve 73,6 milyon DOGE’lik işlemler kaydedildi.

Dogecoin piyasa performansı

Önde gelen bir kripto para birimi veri toplayıcısı olan CoinGecko’ya göre, Dogecoin’in fiyatı 0.076 dolar seviyesinde bulunuyor ve 24 saatlik işlem aralığı 0.0748 dolar ile 0.0826 dolar arasında değişiyor. Dogecoin’in piyasa değeri yaklaşık 10,94 milyar dolara ulaştı ve 24 saatlik işlem hacmi 1,73 milyar doların üzerinde gerçekleşti.

Dogecoin’in fiyatındaki ve piyasa aktivitesindeki bu artış, kısmen Aralık ayında aya gönderilmesi planlanan fiziksel bir Dogecoin token haberine bağlanıyor.

Uzay yükü taşıyıcısı Astrobotic tarafından üstlenilen bu iddialı proje, Dogecoin meraklıları ve yatırımcılar arasında beklentiyi artırdı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x