Anasayfa Bitcoin (BTC) Uzman: Altcoin Sezonunu Unutun, Bitcoin (BTC) Hakimiyeti %90'ın Üzerine Çıkacak

Uzman: Altcoin Sezonunu Unutun, Bitcoin (BTC) Hakimiyeti %90’ın Üzerine Çıkacak

ABONE OL:google-news

Melek yatırımcı ve Messari kripto para birimleri araştırma ekibinin Ürün Direktörü Qiao Wang, devam eden piyasa düşüşünün sona ermesinden sonra Bitcoin (BTC) hakimiyetinde benzeri görülmemiş bir artış öngördü.

Bitcoin (BTC) Yeni Bir USD

Wang’a göre, Bitcoin, altcoin’ler tarafından değer, fayda veya talep açısından sorgulanamaz. Kendini bir Bitcoin (BTC) maksimalist olarak görmese de Wang, kripto kralının devam eden piyasa depresyonunun sonunda hakimiyetini %90’a çıkarmak için yeterli güce sahip olduğundan emin gözüküyor.

Qiao Wang, altcoin’lerle karşılaştırıldığında Bitcoin’i, ABD Doları’na benzetiyor. Ayrıca, Bitcoin’in (BTC) üstünlüğü, arzının madenciler tarafından keyfi olarak ayarlanamaması nedeniyle daha da ezicidir. Son olarak Fed’in trilyonlarca dolar basması, Bitcoin hakimiyetinin daha da yükseleceğine ima ediyor.

Altcoin Sezonu Yok

BU YAZI DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
XRP Tartışmaya Neden Oldu: Dezavantajları mı Var?

Bay Wang, kriz günlerinde altcoin’leri kullanmak için herhangi bir ekonomik teşvik görmediğini vurguladı ve geçmişte, altcoin talebinin gelecekteki fayda için spekülasyonla güçlendirildiğini itiraf etti. Wang’a göre spekülasyon bittikten sonra stablecoin’ler dışında kalan altcoin’ler piyasadan sadece %10’luk bir pay alacak.

Yazım zamanında Bitcoin (BTC) hakimiyeti (Bitcoin’in piyasa değeri ile kripto para piyasalarının geri kalanı arasındaki oran) yaklaşık %65,9’dur.

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
KaynakU.Today
Metin Karaduman
Metin Karadumanhttps://www.coinkolik.com
1987 yılında İstanbul’da doğan Metin Karaduman, Sakarya Üniversitesi Tarih bölümü mezunu. Yıldırım Beyazıt Üniversitesinde yüksek lisansını tamamlayan Metin, İstanbul Üniversitesinde doktora eğitimine devam ediyor. Blockchain ile tanışıp Bitcoin ve kripto paralara hayran olan Metin, en katı savunucularından biri haline gelerek yeni teknoloji hakkında okumayı, yazmayı ve konuşmayı seviyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bizi Takip Edin

825BeğenenlerBeğen
276TakipçilerTakip Et
13,078TakipçilerTakip Et
72AbonelerAbone

Öne Çıkan Başlıklar