Yükleniyor...

Uzman: Altcoin Sezonunu Unutun, Bitcoin (BTC) Hakimiyeti %90’ın Üzerine Çıkacak

Melek yatırımcı ve Messari kripto para birimleri araştırma ekibinin Ürün Direktörü Qiao Wang, devam eden piyasa düşüşünün sona ermesinden sonra Bitcoin (BTC) hakimiyetinde benzeri görülmemiş bir artış öngördü.

Altcoin Sezonunu Unutun Bitcoin BTC Hakimiyeti 90ın Üzerine Çıkacak”

Melek yatırımcı ve Messari kripto para birimleri araştırma ekibinin Ürün Direktörü Qiao Wang, devam eden piyasa düşüşünün sona ermesinden sonra Bitcoin (BTC) hakimiyetinde benzeri görülmemiş bir artış öngördü.

Bitcoin (BTC) Yeni Bir USD

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Wang’a göre, Bitcoin, altcoin’ler tarafından değer, fayda veya talep açısından sorgulanamaz. Kendini bir Bitcoin (BTC) maksimalist olarak görmese de Wang, kripto kralının devam eden piyasa depresyonunun sonunda hakimiyetini %90’a çıkarmak için yeterli güce sahip olduğundan emin gözüküyor.

https://twitter.com/QWQiao/status/1242941728832839680?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed&ref_url=https%3A%2F%2Fd-22550031992475074090.ampproject.net%2F2003241513590%2Fframe.html

Qiao Wang, altcoin’lerle karşılaştırıldığında Bitcoin’i, ABD Doları’na benzetiyor. Ayrıca, Bitcoin’in (BTC) üstünlüğü, arzının madenciler tarafından keyfi olarak ayarlanamaması nedeniyle daha da ezicidir. Son olarak Fed’in trilyonlarca dolar basması, Bitcoin hakimiyetinin daha da yükseleceğine ima ediyor.

Altcoin Sezonu Yok

Bay Wang, kriz günlerinde altcoin’leri kullanmak için herhangi bir ekonomik teşvik görmediğini vurguladı ve geçmişte, altcoin talebinin gelecekteki fayda için spekülasyonla güçlendirildiğini itiraf etti. Wang’a göre spekülasyon bittikten sonra stablecoin’ler dışında kalan altcoin’ler piyasadan sadece %10’luk bir pay alacak.

Yazım zamanında Bitcoin (BTC) hakimiyeti (Bitcoin’in piyasa değeri ile kripto para piyasalarının geri kalanı arasındaki oran) yaklaşık %65,9’dur.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x