Yükleniyor...

VanEck’ten 2024 notu: Donald Trump ve BTC zirvesi!

VanEck analistleri, 2024 yılında Donald Trump'ın yeniden ABD Başkanı olacağını ve BTC için tüm zamanların en yüksek fiyat noktasının geleceğini belirtti.

VanEck BTC boğa

VanEck analistleri, 2024 yılında Donald Trump’ın yeniden ABD Başkanı olacağını ve BTC için tüm zamanların en yüksek fiyat noktasının geleceğini belirtti.

Kripto piyasası 2023 yılını geride bırakmaya hazırlanıyor. Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), 2023 yılına damga vuran bir yükselişe imza attı ve beraberinde boğa piyasasını getirdi. Altcoin’lerde sansasyonel yükselişler ortaya çıkarken, gözler 2024 yılında yaşanabilecek senaryolara çevrildi.

BTC’nin 45 bin dolara varan yükselişinin ara yükseliş mi yoksa boğa mı olduğu konuşulurken, 2024 yılına dair tahminler de gelmeye başladı. Bitcoin spot ETF başvurusu yapan şirketlerden birisi olan VanEck, 2024 yılında pozitif bir piyasa bekliyor. VanEck, 2024 beklentilerine dair bir paylaşımda bulundu.

VanEck BTC için yeni zirveyi işaret etti!

Yönetimi altındaki varlıkları 76 milyar doların üzerinde olan VanEck, Bitcoin spot ETF başvurusu yapan şirketler arasında. VanEck, Bitcoin’in (BTC) gelecek dönemdeki potansiyeli hakkında sık sık açıklamalarda bulunuyor. Şirketten gelen son açıklama ise 2024 yılına dair beklentiler oldu. VanEck, 2024 yılı BTC fiyat tahmininde cesur davrandı.

VanEck tahmin 2024 boga

VanEck’in Dijital Varlıklar Araştırma Başkanı Matthew Sigel ve Dijital Varlıklar Kıdemli Yatırım Analisti Patrick Bush, ABD’de gerçekleşecek 2024 seçimlerinde Donald Trump’ın kazanacağını ifade etti.

VanEck’in popüler ikilisi, Cumhuriyetçilerin ABD’nin başına gelmesiyle birlikte kripto paraların rahat bir nefes alacağını iddia etti. Analistler, “BTC, tüm zamanların en yüksek seviyesinden tam 3 yıl sonra, 9 Kasım 2024’de tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşacak.” yorumunda bulundu.

Sigel ve Bush, BTC’nin 2024 yılında tüm zamanların en yüksek fiyat seviyesine ulaşacak olmasını iki etmene bağladı. Bunlardan birisi Bitcoin halving’i olurken, diğeri Trump’ın başkanlık koltuğuna oturması oldu. Ayrıca analistler, 2024 yılında BTC’nin 100 bin dolara ulaşacağını tahmin etti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x