Yükleniyor...

Vesper Finance Ekosistemindeki Son Gelişmeler (Sponsorlu)

Vesper Earn yakın zamanda başlatılacak.

Vesper cover

Vesper Earn yakın zamanda başlatılacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Vesper Grow, (mevcut havuz) token yatırmanıza ve daha fazla kazanmanıza olanak tanır. (örneğin, daha fazla LINK almak için LINK yatırmak gibi.)

Vesper Earn, kullanıcıların token yatırmasına ve kazanmasına imkan sağlayacak.

@jgarzik’den strateji örnekleri: 

1) “Hodler’s Delight”: $ETH veya $WBTC yatırın, günlük Stablecoins harcaması kazanın. 

2) “Akümülatör”: USDC yatırın, $ETH veya $WBTC veya $VSP kazanın. (DCA stratejisi)

Vesper kazanç havuzlarının kullanıcıları için yepyeni bir “programlanabilir getiri” fırsatları paketi açacaktır.

  • Blok Gücü Sermayesi

Profesyonel varlık yöneticisi ve DAO arasındaki ilk kamu-özel ortaklığıdır. 

Sonuç: Yalnızca Vesper ekosistemine yatırım yapmaya odaklanan, aktif olarak yönetilen bir fon-akredite yatırımcılara açık olacak ve Blockforce’tan gelen yönetim ücretlerinin %25’i, dağıtım için Vesper token sahiplerine geri gönderilecek.

Blockforce Capital, dijital varlıklara yatırım yaparak ve Vesper havuzlarına katılarak, VSP’ye (Vesper’ın likidite tokeni) sahip olarak, stake ederek daha az ölçüde artırarak riske göre ayarlanmış üstün getiriler elde etmeye çalışacak yeni bir fon yaratmayı amaçlıyor. VSP için merkezi olmayan borsalarda likidite sağlıyor. “Etkili bir şekilde Blockforce, geleneksel finans fonlarına yatırım ve DeFi arasında uyumlu bir arayüz oluşturan mevzuata uygun bir sarmalayıcı (wrapper) oluşturuyor.” 

  • LINK, UNI, USDT Havuzları

LINK’den sonra şimdi de UNI ve USDT için “Grow” Artırma havuzları aracılığıyla biriktirilmesine ve çoğaltılmasına izin veren yeni havuzların yakın zamanda piyasaya sürülmesi planlanıyor.

UNI, USDT, LINK’in ilgili büyüme havuzları aracılığıyla biriktirilmesine ve büyütülmesine izin veren yeni havuzların yakın zamanda piyasaya sürülmesi olarak planlanıyor.

E38eseVX0AAJluy

Vesper nedir?

Vesper, kripto varlıklarınız için bir DeFi ekosistemi ve büyüme motorudur. Vesper, erişilebilirlik, optimizasyon ve uzun ömürlülüğe odaklanan bir dizi verim üreten ürün sunar. Çoklu strateji teknolojisi, fonlarınızı havuzlardan birine yatırmanıza olanak tanır ve arka uç strateji optimizasyonu sayesinde her zaman “mevcut en iyi” getiriyi elde edersiniz.

Web sitesi: vesper.finance

Vesper Finance’in Faydaları

  • Güvenlik/Test/Denetimler-beta sayfasında bile yayınlanmadan önce tamamen denetlenen bir koddur. Havuzlar, ana uygulamaya yayınlanmadan önce Beta’ya yerleştirilir.
  • Topluluk odaklı
  • Bireysel ve kurumsal yatırımcılar için kullanımı kolay. Toplu benimsemeye hazır ve karmaşık DeFi kullanıcı arayüzlerinin basitleştirilip sunulması.
  • Uzun vadeli / Profesyonellik / Olgunluk
  • Vesper, profesyonellik ve olgunluk getiriyor. Ekip, yalnızca bugünkü DeFi için değil, bundan 5-10 yıl sonra DeFi’nin ne olacağı için de çalışıyor.
  • Olağanüstü itibara sahip, anonim olmayan profesyonel ekip
  • Uzun süredir kripto topluluğunda olan itibarlı anonim olmayan kurucular (DeFi için benzersiz); Matthew Roszak, Jeff Garzik ve Jordan Kruger.  
image4 1

Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x