Voyager Alacaklılarının Faturası Kabarıyor • Coinkolik
Yükleniyor...

Voyager Alacaklılarının Faturası Kabarıyor

Hukuk şirketi McDermott Will and Emery, Voyager alacaklılarına 5,1 milyon dolarlık fatura kesti.

voyager digital kripto

Hukuk şirketi McDermott Will and Emery, Voyager alacaklılarına 5,1 milyon dolarlık fatura kesti.

Terra krizinin ardından iflas eden kripto kuruluşlarının hukuksal süreçleri tüm hızıyla devam ediyor. Celsius ve Voyager, alacaklılar ve yeniden yapılandırma konusunda dikkatleri üzerine çekmiş durumda.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto kredi kuruluşu Voyager‘ın iflas sürecinde alacaklıların durumu belirsizliğini koruyor. Öte yandan hukuk şirketi McDermott Will and Emery, alacaklılar için verdiği hukuk hizmetinde faturayı kabartıyor. Şirket, alacaklılara 5,1 milyon dolarlık yeni bir fatura kesti.

Voyager Alacaklılarına Bakan Hukuk Şirketi Faturayı Şişiriyor

Voyager alacaklılarına hizmet veren hukuk şirketi McDermott Will and Emery, hizmet bedeline yönelik faturayı kabartıyor. Hukuk şirketine bugüne kadar sağlanan yasal hizmetler için ödenen miktar 8,97 milyon dolar civarında. Toplam ise 16,48 milyon dolarlık bir fatura bulunuyor.

Hukuk şirketi ayrıca, 1 Mart ile 18 Mart arasındaki hizmetleri kapsamında müşterilerine 5,1 milyon dolarlık bir fatura kesti. Voyager alacaklıları, kripto şirketinden alacağı varlıklar için hukuk şirketine yüklü fatura ödüyor.

Diğer taraftan, hukuk firması Kirkland & Ellis‘in bu yıl Voyager alacaklılarından 27,97 milyon dolar tahsis ettiği görülüyor. Dava süreçlerine yansıyan dosyalamalara bakıldığında, alacaklıların danıştığı hukuk şirketleri oldukça fazla para kazanıyor. Alacaklılar, tüm bu ödemelere rağmen henüz Voyager’dan istediklerini almış değiller.

Kirkland & Ellis, Voyager dışında Celsius ve BlockFi alacaklılarına da hizmet sunuyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x