Yükleniyor...

Voyager, Kripto Varlıklarını Satmaya Devam Ediyor!

Onchain verileri sunan popüler platform Lookonchain, Voyager'ın 14 Şubat tarihinden bu zamana kadar her gün kripto varlık sattığını bildirdi.

voyager

Onchain verileri sunan popüler platform Lookonchain, Voyager’ın 14 Şubat tarihinden bu zamana kadar her gün kripto varlık sattığını bildirdi.

Lookonchain, Voyager’ın kripto varlıklarını her gün düzenli şekilde sattığını ifade eden bir onchain veri tablosu yayınaladı. Lookonchain, 14 Şubat tarihinden bu yana Voyager’ın ünlü kripto borsalarından Coinbase’e neredeyse her gün kripto varlık gönderip sattığını bildiren raporu sunmuş oldu.

Voyager, Kripto Varlık Satışlarına Coinbase Üzerinden Devam Ediyor

Lookonchain tarafından yayınlanan raporlar doğrultusunda, Voyager’ın kripto varlıklarını düzenli şekilde Coinbase borsasına gönderip satış yaptığını belirtmişti.

2022 yılının Temmuz ayında iflas başvurusu yapmış olan Merkezi Finans (CeFi) platformu olan Voyager Digital, Coinbase kripto borsasına gönderip satışını yaptığı kripto varlıkların USD Coin olarak en az 100 milyon dolar değerinde olduğu belirtiliyor. Ayrıca Lookonchain, yayınladığı diğer veriler ile Voyager’ın Ether de olmak üzere karışık şekilde kripto para satışları gerçekleştirerek milyonlarca dolar elde ettiğini belirtti.

Ayrıca gerçekleşen satış faaliyetlerine rağmen Voyager, yaklaşık olarak 530 milyon dolar değerinde kripto varlığa sahip. Voyager’ın değer olarak sahip olduğu en çok varlık Ether (276 milyon dolar) ve Shiba Inu’da (81 milyon dolar) şeklinde belirtildi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner