Anasayfa Altcoin Haberleri Wall Street Etkisi Olmadan, Ethereum'da (ETH) Büyük Bir Ralli Görülebilir mi?

Wall Street Etkisi Olmadan, Ethereum’da (ETH) Büyük Bir Ralli Görülebilir mi?

ABONE OL:google-news

Çoğu yatırımcıyı sarsan ayı pazarına rağmen, Ethereum temelde her zamankinden daha güçlü görünüyor.

RealT’in CCO’su ve sektördeki podcast yayıncılarından biri olan David Hoffman, attığı bir tweet’te bunu vurguladı. Ethereum’un kullanım metriklerinin ve örneklerinin, yetersiz fiyat hareketine rağmen tüm zamanların en yüksek seviyelerinde olduğunu belirtiliyor.

Bu metrikleri göz önünde bulundurarak, birçok yatırımcı devasa bir ETH rallisinin geldiğini iddia etmeye başladı.

Ancak bir analist, Ethereum’un büyük bir hareket görmesini makul bir şekilde beklemenin “zor” olduğunu söyledi. Nedeni ise; ETH henüz “gerçek, kurumsal / makro fon akışlarını” görmedi diye belirtildi.

Kripto para birimi analistine göre, altcoin’lerin mevcut fiyatlarla Ethereum ve Bitcoin’i takip etmesi pek mümkün değil.

“DeFi yeni para akışı olmadan toplanabilir, ancak BTC ve ETH gibi paraları bir sonraki seviyeye taşımak için; gerçek, kurumsal / makro fon akışlarına ihtiyaç duyulmaktadır.”

Daha sonraki bir tweet’te gerçekleşmesi zor da olsa, “büyük bir ETH rallisi” için heyecanlandığını ekledi.

Analist, “Ethereum’un tamamen farklı bir sermaye seviyesi girişi görmediği sürece, ETH’nin ‘BTC menziline bağlı’ ile bir hamle yapması pek mümkün değil” diye ekledi.

Wall Street İlişkisi

2 trilyon dolarlık varlık yöneticisi Fidelity Investments, CME Group ve diğer servis sağlayıcıların yakında Wall Street’e Ethereum ürünleri sunması bekleniyor.

Sorun şu ki, alandaki mevcut fon yöneticileri şu anda ETH’yi uygulanabilir bir yatırım olarak görmüyor.

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Türkan Babacan
Türkan Babacanhttps://www.coinkolik.com
Uzun yıllardır İngilizce dilinde çevirmenlik, tercümanlık, bakanlıklarda proje danışmanlıkları yapan Türkan, aynı zamanda iyi düzeyde İspanyolca da bilmektedir. Hukuk fakültesi mezunu olan Türkan; çok yönlü olmayı sevmekte, bir süredir de kripto para birimleri alanında uzmanlaşmaya çalışmaktadır. Bu disiplinleri birleştirerek bilişim hukuku üzerine bir yüksek lisans eğitimi hedeflemektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bizi Takip Edin

921BeğenenlerBeğen
404TakipçilerTakip Et
17,975TakipçilerTakip Et
611AbonelerAbone

Öne Çıkan Başlıklar