Yükleniyor...

Metrikler Basic Attention Token (BAT) İçin Güzel Günleri İşaret Ediyor

Kripto para analiz şirketi Santiment, gizlilik odaklı internet tarayıcısı Brave'in yerel kripto parası, Basic Attention Token'ın (BAT) geçtiğimiz hafta boyunca en hareketsiz kripto para olduğunu bildirdi.

basic attention token

Kripto para analiz şirketi Santiment, gizlilik odaklı internet tarayıcısı Brave’in yerel kripto parası, Basic Attention Token’ın (BAT) geçtiğimiz hafta boyunca en hareketsiz kripto para olduğunu bildirdi.

CoinMarketCap verilere göre 32. sırada yer alan BAT için önümüzdeki günlerde yüksek bir sıçramanın yaşanması muhtemel görülüyor.

BAT Yeni Yıldız Olabilir

Santiment, bir kripto paranın dolaşımdaki arzının büyük bir bölümünün ne zaman el değiştirdiğini belirlemek için Token Ege Consumed (TAC) göstergesini kullanıyor. Bu gösterge, kısa vadede hareket eden varlıkların, boşta oldukları gün sayısı ile çarpımından fiyat hareketleri tahmininde bulunuyor.

BAT, bu hafta %4.3 fiyat artışı ile 0.27 dolar seviyesine yükseldi. Cardano (ADA) ve Chainlink (LINK) gibi altcoinler ile karşılaştırıldığında, BAT oldukça hareketsiz kaldı diyebiliriz.

2019’un ilk çeyreğinde, sadece iki ay içerisinde %180 değer kazancı elde eden BAT’da yatırımcısının beklentisi, kısa vade içerisinde benzer bir yükseliş.