Yükleniyor...

Wrapped Bitcoin (wBTC) Bir Hata Sonucu CoinMarketCap’te 400 Katrilyon Değerlemeye Ulaştı

Bitcoin'in Ethereum ağında kullanılabilmesine olanak sağlayan ERC-20 token'ı Wrapped Bitcoin'in (wBTC) veri sağlayıcısı CoinMarketCap'te 400 katrilyon dolar değerlenmeye ulaşması şaşkınlık yarattı.

Bitcoin’in Ethereum ağında kullanılabilmesine olanak sağlayan ERC-20 token’ı Wrapped Bitcoin’in (wBTC) veri sağlayıcısı CoinMarketCap’te 400 katrilyon dolar değerlenmeye ulaşması şaşkınlık yarattı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ekran Resmi 2021 01 14 20.52.09

Bu durumun CoinMarketCap’te yaşanan bir sorundan kaynaklandığı açıkça belli olsa da, başlangıçta kripto para topluluğunda kafa karışıklığına neden oldu. Öte yandan CoinMarketCap’de zaman zaman bu tarz sorunlar yaşanabiliyor. Öyle ki CoinMarketCap, 2019 yılının Eylül ayında kısa bir süreliğine de olsa Bitcoin’in fiyatını 0 dolar olarak göstermişti.

Haberimizin hazırlandığı an itibariyle wBTC’nin gerçek piyasa değeri 4,3 milyar dolar seviyesindeydi. Bu nedenle şu anda wBTC’nin 4,3 milyar dolarlık değerleme ile Bitcoin’in piyasa değerini geride bırakması şöyle dursun en değerli kripto paralar arasında ilk 10’a girmesi dahi mümkün değil


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x