Yükleniyor...
AL / SAT
StormGain
Anasayfa Kripto Para Haberleri Wrapped Bitcoin (wBTC) Bir Hata Sonucu CoinMarketCap'te 400 Katrilyon Değerlemeye Ulaştı

Wrapped Bitcoin (wBTC) Bir Hata Sonucu CoinMarketCap’te 400 Katrilyon Değerlemeye Ulaştı

ABONE OL:google-news
StormGain

Bitcoin’in Ethereum ağında kullanılabilmesine olanak sağlayan ERC-20 token’ı Wrapped Bitcoin’in (wBTC) veri sağlayıcısı CoinMarketCap’te 400 katrilyon dolar değerlenmeye ulaşması şaşkınlık yarattı.

Ekran Resmi 2021 01 14 20.52.09

Bu durumun CoinMarketCap‘te yaşanan bir sorundan kaynaklandığı açıkça belli olsa da, başlangıçta kripto para topluluğunda kafa karışıklığına neden oldu. Öte yandan CoinMarketCap’de zaman zaman bu tarz sorunlar yaşanabiliyor. Öyle ki CoinMarketCap, 2019 yılının Eylül ayında kısa bir süreliğine de olsa Bitcoin’in fiyatını 0 dolar olarak göstermişti.

Haberimizin hazırlandığı an itibariyle wBTC’nin gerçek piyasa değeri 4,3 milyar dolar seviyesindeydi. Bu nedenle şu anda wBTC’nin 4,3 milyar dolarlık değerleme ile Bitcoin’in piyasa değerini geride bırakması şöyle dursun en değerli kripto paralar arasında ilk 10’a girmesi dahi mümkün değil

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Tuncay Aydıner
Tuncay Aydıner
Coinkolik.com'un Yayın Koordinatörü olan Tuncay, 2017 yılından bu yana kripto para ve Blockchain gibi yıkıcı finansal teknolojilerle çok yakından ilgilieniyor. Sektörel gelişmeleri çok büyük bir titizlikle okuyucuya ulaştırmayı amaç edinen Tuncay şu ana kadar yerli ve yabancı birçok kripto para projesinde rol aldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar