Yükleniyor...

XRP Fiyatı 0,30 Dolara Ulaşacak mı?

CoinMarketCap'in verilerine göre üçüncü en büyük kripto para birimi olan XRP'nin fiyatı son 24 saatte yüzde 11'den fazla artmış durumda.

Ripple XRP 3

CoinMarketCap’in verilerine göre üçüncü en büyük kripto para birimi olan XRP’nin fiyatı son 24 saatte yüzde 11’den fazla artmış durumda. Ünlü kripto para trader’ı Luke Martin, bu fiyat artışından sonra bile halen XRP’de long pozisyonda olduğunu açıkladı. Bu da Martin’in XRP’nin fiyatının daha da yükseleceğine inandığı anlamına geliyor.

XRP, Bitcoin (BTC) de dahil olmak üzere diğer en iyi kripto para birimlerinin ardından önemli bir ralli yaptı ve gün içinde 0,244 dolara kadar çıktı. Bu, XRP’nin 2019’un Kasım ayının sonundan bu yana ulaşmayı başardığı en yüksek nokta olması bakımından önemli.

Bugün erken saatlerde Twitter’daki popüler isimlerden Crypto Rand, XRP’nin düşen kanal direncinin üzerine çıkmayı başarabilmesi durumunda yakında 0,30 dolara dokunabileceğini tahmininde bulundu.

XRP’nin çıktığı bu yolculukta momentumunu devam ettirmeyi başarıp başaramayacağını bekleyip göreceğiz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner