Yükleniyor...

XRP, LINE’ın Sahip Olduğu BITBOX Adlı Borsada Liste Dışı Edildi

LINE Corp'un sahip olduğu Singapur merkezli borsa BITBOX, gizemli bir şekilde XRP'yi liste dışı bıraktı.

XRP LINE’ın Sahip Olduğu BITBOX Adlı Borsada Liste Dışı Edildi

LINE Corp’un sahip olduğu Singapur merkezli borsa BITBOX, gizemli bir şekilde XRP’yi liste dışı bıraktı. NewsEnquire CEO’su Jaymin Shah‘a göre, kripto para borsası BITBOX, kullanıcılarını üçüncü en büyük kripto para birimi olan XRP’yi konusunda bilgilendirdi. Singapur merkezli borsa XRP’yi neden tasfiye etmeye karar verdiklerini açıklamamıştı. BITBOX en son yaptığı açıklamada, varlıkların düşük performans, likidite eksikliği ve yasal konular gibi nedenlerden ötürü borsalarından çıkarılmasına karar verdiklerini ifade etti. Bazı BITBOX müşterileri, en sevdikleri kripto para birimini delist eden borsayı,  hesaplarını kapatmakla tehdit ediyor.

BITBOX Duyurusu

BITBOX, duyuruyu şu ifadelerle yapmıştı: “Merhaba! BITBOX size en kullanışlı ve güvenilir kripto para birimi alım satım platformunu sunmak için durmaksızın çalışıyor. BITBOX’ta alınıp satılan tüm paraları ve kredileri sürekli olarak izliyoruz. Bir kredi ya da para performans, güvenilirlik veya likidite standartlarımızı karşılamıyorsa kambiyomuzda liste dışı bırakılır. Haklarınızı ve varlıklarınızı korumak amacıyla, liste dışı bırakma işlemi şeffaflık sağlayacak şekilde uygulanır. Artık standartlarımızı karşılamadığı için aşağıdaki krediler ve çiftler BITBOX’ta listeden çıkarılacaktır. Listeden çıkarılacak krediler: XRP, listeden çıkarılacak çiftler: XRP/BTC, XRP/ETH, XRP/USDT. 16 Ocak 2020 günü 23:59:59 dan (UTC) itibaren listeden çıkarılan krediler ve çiftler artık yatırma ve alım satım işlemlerinde kullanılamayacaktır ve listeden çıkarma işleminden etkilenen tamamlanmamış tüm emirler otomatik olarak iptal edilecektir. Varlıklarınızın güvenliğini sağlamak için sözü edilen krediler listeden çıkarılmadan önce tüm emirleri manuel olarak iptal etmenizi öneririz.”

XRP Büyük Pazarda Darbe Aldı

BITBOX, dünya çapında yaklaşık 700 milyon kullanıcısı olan Japonya’da popüler bir sosyal ağ uygulaması olan LINE Corp’a ait. Borsa Temmuz 2018’de Singapur’da faaliyete geçti. 2019’da LINE, Japon müşterileri için BitMAX adlı yeni bir kripto borsası daha başlattı. Ripple’ın Asya pazarında güçlü bir varlığı olduğu düşünüldüğünde, duyuru XRP topluluğu için şaşırtıcı olmalı.

6 Ocak’ta XRP, piyasa değeri ile en büyük kripto para birimleri arasında en iyi performansı sergiledi. CoinStats sitesinden alınan verilere göre XRP şu an 0.217 dolardan işlem görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
XRPArmy
XRPArmy
4 yıl önce

Bunun sebebi sanki başka birşeyler gibi

ck x banner
ck youtube banner