Yükleniyor...

XRP Yeni Ortaklığı ile 2 Milyon Kullanıcıya Ulaşabilir

XRP, eski adıyla Bread cüzdanı olan BRD cüzdanının en yeni üyesi.

XRP Yeni Ortaklığı ile 2 Milyon Yeni Kullanıcıya Ulaşabilir

XRP, eski adıyla Bread cüzdanı olan BRD cüzdanının en yeni üyesi. BRD cüzdanı kripto kullanıcıları arasında son derece popüler ve bu potansiyel olarak Ripple için büyük bir ortaklık olabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

BRD, hem Android hem de iOS’taki en eski ve en kullanıcı dostu kripto para cüzdanlarından birisi olarak kabul ediliyor. Ripple ve BRD, BRD cüzdanı ile XRP için büyük bir ortaklık açıkladılar. Bu ortaklık kripto para birimi için önemli çünkü BRD’nin 170’ten fazla ülkede 2 milyondan fazla indirilme oranına sahip.

BRD, kullanıcıların XRP’yi doğrudan cüzdandan satın almalarına izin vermekte ve XRP satın alım için alternatif yollardan daha uygun fiyatlar sunmakta. Ortaklık duyurusu yapıldıktan sonra, XRP sahipleri, XRP’nin BRD’nin kurumsal sınıf blockchain çözümü Blockset için sunulan ilk kripto para birimlerinden biri olarak seçildiğini de öğrendiler.

XRP Büyük Bir Geri Dönüş Yapacak mı?

Ripple, kripto kışının tüm süresi boyunca iki yıllık bir düşüş gösterdi. Ripple, yakın zamanda SBI Asya’nın en büyük uluslararası havale servisiyle Vietnam, Tayland ve Japon havale pazarlarında da anlaşma sağladı. Bu havale ödemeleri aslında XRP’yi kullanmıyor ancak Xrapid ve geleneksel bankacılık altyapısını çok daha farklı ve daha akıcı bir şekilde kullanıyorlar. ABD havale devi Moneygram ile ortaklığı olan Ripple, Hindistan’ın havale pazarına da açılmayı planladı.

Ripple, Blockset ve BRD ile SDK entegrasyonları ve sınır ötesi ödemelerde ve havale işlemlerinde ilerleme kaydetmek için stratejik hamlelerinde büyük bir adım atmaya hazırlanıyor.

Bu gibi gelişmelerin XRP fiyatını artırıp artırmayacağı merakla bekleniyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x