Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri Yeni ATH'nin Ardından, Ethereum (ETH) Balinaları 330.000 ETH Taşıdı

Yeni ATH’nin Ardından, Ethereum (ETH) Balinaları 330.000 ETH Taşıdı

ABONE OL:google-news

Whale Alert izleme hizmeti, anonim cüzdanlar arasında gerçekleştirilen bir dizi büyük ETH transferi tespit etti. Ethereum balinaları, 555.720.000 dolara karşılık gelen yaklaşık 330.000 ETH taşıdı.

Whale Alert’e göre, son yirmi saat içinde hem büyük hem de küçük olmak üzere neredeyse bir düzine ETH işlemi yapıldı ve toplam 330.000 ETH transfer edildi. Bu transferler ise ETH’nin yaklaşık yirmi iki saat önce tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1.752 dolar seviyesine ulaşmasının ardından geldi.

yeni athnin ardindan ethereum eth balinalari 330 000 eth tasidi 1
Kaynak: U.Today

Ethereum (ETH) Yeni ATH Belirledi, Bitcoin (BTC) Yeniden 40.000 Dolar

Lider altcoin Ethereum, 1.752 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşırken, lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) ise, geçtiğimiz saatlerde yeniden 40.000 dolar seviyesinin üzerine çıktı.

05 Şubat Cuma günü, lider altcoin ilk kez 1.700 dolar seviyesinin üzerine çıkarak tüm zamanların en yüksek seviyesini yeniden belirlemişti. Bazı kripto para yorumcuları, artışı 8 Şubat tarihinde CME’de Ethereum vadeli işlemlerinin başlayacak olması ile ilişkilendirdi.

Lider kripto para birimi Bitcoin de yükselişini sürdürüyor. Dijital altın olarak adlandırılan Bitcoin, geçtiğimiz saatlerde 40.000 dolar seviyesine yeniden yükseldi. Bitcoin (BTC) CoinGecko verilerine göre, yayın saati itibariyle 40.298 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Dilek Sarı
Dilek Sarıhttps://www.coinkolik.com
1992 yılında İzmir’de doğan Dilek Sarı, Ege Üniversitesi Sosyoloji Yüksek Lisans mezunu. Blokzinciri ve kripto paralara olan ilgisi onu bu alanda çalışma yapmaya sevk etti. Dilek, 2 senedir kripto para sektöründe yer alıyor ve bu alanda uzmanlaşmak üzere çalışmalarını sürdürüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar