Yeni geldi, zirveye oturdu: Celestia (TIA) yükselişte! • Coinkolik
Yükleniyor...

Yeni geldi, zirveye oturdu: Celestia (TIA) yükselişte!

Kripto sektörünün yeni oyuncularından Celestia (TIA), son üç günde yüzde 140'dan fazla yükselerek zirveye oturdu.

Celestia TIA

Kripto sektörünün yeni oyuncularından Celestia (TIA), son üç günde yüzde 140’dan fazla yükselerek zirveye oturdu.

Kripto piyasasının yükseliş yönlü trendi devam ediyor. Bitcoin’in (BTC) 37 bin dolar civarındaki sakinliği, altcoin’lerin peş peşe yükselişler yaşamasına yol açtı. Birçok altcoin’de güçlü ivmeler görüldü. Özellikle Celestia (TIA), son günlerin popüler kripto para birimi haline geldi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

TIA, 10 Kasım tarihinde başladığı keskin yükselişini bugün de sürdürdü. TIA’nın son üç gündeki yükselişi yüzde 137 seviyesine geldi. Büyük bir çıkış yapan TIA, yaklaşık 800 milyon dolarlık piyasa değerine ulaştı.

Celestia (TIA) boğası göz boyuyor!

Kripto piyasasının en yeni oyuncularından Celestia (TIA), 2,41 dolardan 5,85 dolara yükselerek dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. TIA, boğa koşusu yaşayan kripto projeleri arasına katıldı.

TIA’nın yükselişi, kripto piyasasının pozitif trend içerisindeki yerini koruması ve altcoin’lere para girişine bağlandı. TIA, büyük bir çıkış yaparak göz boyadı. Piyasada yeni olduğu için direnç noktaları konusunda bölge oluşturulamayan TIA, her yeni bir yükseliş mumunda tüm zamanların en yüksek fiyat seviyesini oluşturuyor.

Celestia TIA

TIA, haberin yazıldığı an itibariyle 5,9123 dolar seviyesine gelerek yüzde 144’lük yükselişe imza attı. Popüler kripto para biriminin gün içerisinde oluşturduğu 5,96 dolar direnç haline geldi. Ayrıca TIA, 6 doları zorlayacağının da sinyalini verdi. Olası yükseliş senaryosunda TIA, 6 doları aşarak 6,5 dolara kadar güçlü bir yükseliş yaşayabilir. Bu yükseliş ile birlikte TIA, 6,5 dolar bölgesinde yer edinebilir. TIA için piyasa değeri ve alım baskısı kıyaslaması yapıldığında 7 doların nihai hedef olarak ortaya çıktığı görülüyor.

Diğer taraftan TIA, 10 Kasım’dan bu yana yüzde 144’lük bir yükseliş yaşayarak fiyat anlamında şişmiş durumda. Hali hazırda 800 milyon doları bulan piyasa değeriyle TIA, kar satışının yoğun bir şekilde yaşanabileceği bir kripto para birimi olarak ön plana çıkıyor. TIA tarafında satışların artması ve düşüşün yaşanması halinde, sırasıyla 5,50 dolar, 5,25 dolar ve 5 dolar destek bölgesi olarak çalışabilir. Bu bölgelerin de kaybedilmesi halinde TIA, 4,62 dolara kadar çekilebilir. 10 Kasım’da 2,45 dolara yakın bir fiyat seviyesinde olan TIA, 4,62 dolar desteğini de kaybederse büyük bir düşüş yaşayabilir. TIA’nın düşüşünde önemli destek noktası 4 dolar olarak karşımıza çıkıyor. Bu majör destek, yükseliş trendinin devam edip etmeyeceği konusunda karar verici bir nokta olabilir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x