Boğa mı geliyor? Satoshi'nin hesabından yıllar sonra paylaşım! • CK
Yükleniyor...

Yoksa boğa mı geliyor? Satoshi’nin hesabından yıllar sonra paylaşım!

Satoshi Nakamoto'nun sosyal medya hesabından yıllar sonra bir paylaşım yapıldı.

satoshi

Satoshi Nakamoto’nun sosyal medya hesabından yıllar sonra bir paylaşım yapıldı. Bitcoin White Paper’ında olmayan bazı yeni bilgilerin verileceğini söyleyen hesap, “İlerleyen aylarda, White Paper’da açıkça yer almayan farklı yönleri keşfedeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Yıllar sonra gelen paylaşım

Bitcoin’in yaratıcısı olarak bilinen ve bu zamana dek kimliği açıklanmayan Satoshi Nakamoto, uzun bir aradan sonra ilk kez sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. Nakamoto’nun paylaşımı “Yoksa boğa mı geliyor?” sorusunu akıllara getirdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bitcoin White Paper’ında bugüne dek yer almayan bazı bilgilerin açıklanacağını belirten Nakamoto, “Bitcoin bir yüklem makinesidir. İlerleyen aylarda, White Paper’da açıkça yer almayan farklı yönleri keşfedeceğiz.” diyerek şu sözleri kaydetti:

“Bitcoin bir yüklem makinesidir. İlerleyen aylarda, White Paper’da açıkça yer almayan farklı yönleri keşfedeceğiz. Bu yönlerin hepsi Bitcoin’in parçalarıdır ve önemlidir. Bu fikirlerin bazılarına ilk yıllarda değinilmişti; şimdi ise bu fikirleri geliştirme ve açıklama zamanı.”

Öte yandan Satoshi’nin sosyal medya hesabından en son 2018 yılının Ekim yında paylaşım yapılmıştı. Yıllar sonra gelen bu tweet’in yine Ekim ayına denk gelmiş olması kafaları karıştırdı. Ekim 2018’de Bitcoin fiyatı ortalama 6.47 dolardı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x