Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri Yükselişe Geçen Holo (HOT) ve Chiliz'deki (CHZ) Paribu Hacmi Dikkat Çekti

Yükselişe Geçen Holo (HOT) ve Chiliz’deki (CHZ) Paribu Hacmi Dikkat Çekti

ABONE OL:google-news

95 milyon dolarlık toplam piyasa değeriyle en büyük 60. kripto para olan Holo’daki (HOT) yükseliş devam ediyor. CoinMarketCap‘in (CMC) verilerine göre, Holo, son 24 saatte ABD Doları karşısında yüzde 33, BTC ve ETH karşısında ise sırasıyla yüzde 39 ve yüzde 42 değer kazandı.

Holo HOT

Son yükselişle birlikte yerli kripto para yatırımcılarının Holo’ya olan ilgisi bir kez daha gün yüzüne çıktı. Dikkat çekici bir şekilde, Türkiye’nin en yüksek hacimli dijital varlık işlem platformu Paribu‘daki son 24 saatteki HOT işlem hacmi 12 milyon doları geçti.

Holo Paribu

Bu rakam HOT piyasasında, dünya borsaları arasındaki en yüksek hacmin Paribu’dan geldiği, toplam HOT hacminin yüzde 25’lik kısmının Paribu’da HOT/TRY paritesinde gerçekleştiği anlamına geliyor.

Öte yandan son 24 saatte yüzde 2’den fazla yükselen Chiliz’de (CHZ) de dünya borsaları arasındaki en yüksek ikinci hacim Paribu’dan geldi. Son 24 saatte toplam CHZ hacminin yüzde 20’lik kısmı (1.4 milyon dolar) Paribu’da CHZ/TRY paritesinde gerçekleşti.

CHZ/TRY

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

Öne Çıkan Başlıklar