Yükleniyor...

Yüzde 20’lik Bitcoin (BTC) Fiyat Hareketi Boğa Tuzağı Olabilir

Bitcoin (BTC) fiyatının yüzde 20 oranındaki yükseliş hareketi şüphesiz etkileyici olsa da, bunun boğa tuzağı olabileceğini ifade eden analistler var.

bitcoin yüzde 20lik yükseliş boğa yuzağı mı

Bitcoin (BTC) fiyatının yüzde 20 oranındaki yükseliş hareketi şüphesiz etkileyici olsa da, bunun boğa tuzağı olabileceğini ifade eden analistler var. CoinMarketCap verilerine göre Bitcoin son 24 saat içinde yüzde 20 oranında değer kazandı. Bununla birlikte, tüccar Josh Rager’e göre, boğalar hala ayı ormanından çıkmıyor.

Rager, Bitcoin’in kontrol noktası olarak kabul edilen 6 bin 400 dolar seviyesini yükseltmesi gerektiğini açıkladı. Aksi takdirde, kripto para kralı tüm son kazanımlarını buharlaştırabilir.  Dün, boğalar birçok kez seviyeyi aşmaya çalıştı, ancak ilk başarılı girişimden sonra reddedildiler.

Bitcoin Yükselebilir mi?

Bitcoin, önemli bir haftalık kapanıştan sadece birkaç gün önce 200 haftalık hareketli ortalamanın üzerinde işlem görüyor. Tüccar CryptoBirb’e göre, boğalar 6 bin 400 dolar seviyesini geri kazanmayı başarırsa, BTC çok az direnç olduğu için kolayca 7 bin 600 dolara kadar yükselebilir.

Bu arada SatoshiFlipper, BTC’nin 9 bin dolara kadar yükselebileceğine inanıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner