Zilliqa (ZIL) Mainnet Yükseltmesiyle Parladı! • Coinkolik
Yükleniyor...

Zilliqa (ZIL) Mainnet Yükseltmesiyle Parladı!

Zilliqa (ZIL), haber analizinin başlıca unsurlarından Mainnet güncellemesi ile günün en çok yükselen coin'i olmayı başardı.

ethereum eth fiyat analizi yukselis paterni olusturdu fiyat hedefleri neler

Zilliqa (ZIL), haber analizinin başlıca unsurlarından Mainnet güncellemesi ile günün en çok yükselen coin’i olmayı başardı.

3 Temmuz’da hazırladığımız haftanın öne çıkan coin’leri arasında yer alan ZIL, Mainnet yükseltmesiyle öne çıkıyordu. Kripto paraların da bir süredir haber bazlı hareket ettiğini ele alırsak, bu gelişme ZIL adına büyük bir önem taşıyor. V9.2 Mainnet’ine geçen ZIL, yeni güncellemeri ve hizmetleriyle birlikte yatırımcıların ilgisini çekti. Bu durum, direkt olarak ZIL fiyatına etkisiyle görüldü. Son 24 saatte yüzde 10’a yakın yükselen ZIL, kazananlar listesinin başında yer alıyor.

Ekran Resmi 2023 07 05 10.17.15

Kripto Paralarda Temel Analizin Önemi Artıyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

BTC’nin 24.500 dolardan 31.400 dolara olan yolculunu incelediğimizde, arka arkaya gelen ETF başvurularını görüyoruz. Birçok şirket, arka arkaya ETF başvurusunda bulundu. Bu olay, BTC fiyatını çok kritik bir noktadan alarak, yüzde 25 oranında yukarı taşıdı. ETF haricinde de birçok haberin pozitif seyretmesi, BTC’nin 30.000 dolar üzerindeki kalıcığını sağlıyor.

Altcoin’lere geldiğimizde ise, yaklaşık bir ay sonra Halving gerçekleştirecek olan LTC, fiyat artışıyla göze çarpıyor. Ek olarak Mainnet güncellemesine gideceğini belirten ZIL, son 24 saatte yüzde 9,46’lık bir performans sergiledi. Kripto paraları, fiyatı bazında değerlendirdiğimizde bu dönem için Temel Analizin büyük bir paya sahip olduğu görülüyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x