Yükleniyor...

ZKSpace, Kripto Para ve NFT Sahipleri İçin Yeni Madencilik Kampanyaları Başlattı

ZKSwap ve ZKSea, bu hafta topluluğu daha fazla ödüllendirmek için yeni geliştirilmiş bir NFT Boost özelliği ile birlikte kullanıcılara üç madencilik ödülü kampanyası getiriyor.

zks

ZKSwap ve ZKSea, bu hafta topluluğu daha fazla ödüllendirmek için yeni geliştirilmiş bir NFT Boost özelliği ile birlikte kullanıcılara üç madencilik ödülü kampanyası getiriyor. Bu kampanyalar için milyonlarca ZKS tokenı tahsis edildi. Kampanyalar 23 Mart ile 6 Nisan arasında 14 gün boyunca sürecek.

ZKSwap – ERC 20 Madencilik Ödül Kampanyası

ZKSwap, Ethereum ana ağına eşit güvenlik sağlayan, daha hızlı işlem hızı ve daha az işlem ücreti sağlayan Otomatik Piyasa Yapıcı (AMM) modeline dayalı merkezi olmayan bir borsa protokolüdür. Yeni başlatılan Eko Para Yatırma ve Hızlı Para Çekme modları, kullanıcıların Ethereum ana ağına hızlı ve ucuz bir şekilde para transfer etmelerini sağlar.

ZKSwap geçen yıl birkaç madencilik etkinliği başlattı ve her biri geniş katılım gördü. Bu hafta, kullanıcıların günlük token ödülleri kazanmalarını sağlayan PoL (Proof-of-Liquidity) ve PoT (Proof-of-Transaction) madencilik ödül kampanyasını geri getiriyor. Bu etkinliklere katılmak için 5 token çifti destekleniyor: ZKS/USDT, ZKS/ETH, ETH/USDT,WBTC/USDT ve ETH/WBTC.

Kullanıcılar, beş token çiftinin likiditesini L2 likidite havuzuna ekleyerek veya swap yaparak günlük ödül kazanabilirler. Ayrıntılı kurallar için lütfen ZKSpace’in resmi bloguna göz atın.

image 2

ZKSea – Çoklu NFT Madencilik Kampanyaları

ZKSea, kullanıcılara NFT’lerini özgürce yayınlamalarını sağlayan düşük maliyetli, güvenli bir katman-2 NFT oluşturma aracı sağlar. Katman 1 – Katman 2 NFT karşılıklı aktarımını destekleyen ilk ZK-Rollups tabanlı platformdur ve Ethereum ana ağında NFT’nin basılması ve ticaretinin maliyetini büyük ölçüde azaltabilir. Müzayedeler ve gizemli kutu satışları gibi özellikler de ZKSea’nın gelecekteki güncellemelerinde yer alacaktır.

1.NFT POD Madencilik Ödül Kampanyası

NFT POD(Proof-of-Deposit) Madencilik Ödül Kampanyası, ERC20 Madencilik Ödül Kampanyası ile paralel olarak iki hafta sürecek. Kullanıcılar, iyi bilinen bir ETH ana ağ tabanlı NFT yatırarak ve bunu ZKSea’da listeleyerek 1.000 ZKS tokenı kazanacaklar. Etkinlik sayfasında bu etkinlik için desteklenen 10 NFT koleksiyonunu kontrol edin. Ayrıntılı kurallar için lütfen ZKSpace’in resmi bloguna bakın.

image 3

2. NFT BOOST!

ZKSpace ekibi, NFT madencilik kampanyasına ekledikleri NFT Boost özelliğini de duyurdu. Tek seferlik madencilik ödülünün yanı sıra, kullanıcılar yukarıda bahsedilen ERC20 PoL ve PoT madenciliği için ek madencilik ödüllerinden de yararlanabilirler.

Bu, ZKSpace 2022 karnavalına katılan kullanıcılara sağlanan faydaların bir parçası olarak ZKSpace Anniversary Special NFT’si için de geçerlidir. Kullanıcılar, bir ZKSpace Anniversary Special NFT’sine veya belirlenen blue-chip L1 NFT’ye sahip olarak ve ZKSea’da listeleyerek ek ödüllerin keyfini çıkarabilirler.

Tek bir NFT, hem ERC20 PoL hem de PoT madenciliğinin ödülü için %2,5 bonus sağlayabilir. Tek bir adres %10’a kadar bonustan yararlanabilir.

ERC20 PoL ve PoT madenciliğinin kartlarında bir “NFT Boost” simgesi gösterilecektir. Ayrıntılı kurallar için lütfen ZKSpace’in resmi bloguna göz atın.

3. FT POL/POT Madencilik Ödül Kampanyasının 4. Turu

ZKSpace’in geniş katılımlı NFT POL/POT Madencilik Ödül Kampanyası, yukarıdaki kampanyalara paralel olarak 23 Mart’tan itibaren bu hafta devam edecek.

ZKS token’ları kazanmak için NFT’lerinizi ZKSea’da mint’leyin ve swap yapın. Bu etkinliğe milyonlarca token tahsis edildi. Ayrıntılar için lütfen önceki etkinlik duyurusuna bakın.

ZKSpace Hakkında

Tamamen yeni ZKSpace platformu üç ana bölümden oluşuyor: ZKSwap, ZK-Rollups teknolojisini kullanan yenilikçi Layer 2 AMM DEX, ödeme hizmeti ZKSquare ve ZKSea adlı bir NFT basma merkezi ve pazar yeri. Tamamen yeni görünümlü bir kullanıcı ara yüzü, NFT desteği, sınırsız token listeleme, daha sorunsuz para çekme ve optimize edilmiş verimlilik ve çoklu zincir desteği ile ZKSpace, EVM uyumlu ZK-Rollups uygulamayı ve topluluğa daha fazla katman 2 tabanlı ürünler getirmeyi hedefliyor. yakın gelecek.

WebsiteAPPTwitterTelegramDiscord | RedditForumMediumMirrorGitHub


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x