Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri Ethereum (ETH) 1.129.145.280 Dolar Tek Bir İşlemle Ethereum (ETH) Ağı Üzerinden Taşındı

1.129.145.280 Dolar Tek Bir İşlemle Ethereum (ETH) Ağı Üzerinden Taşındı

ABONE OL:google-news

Yüksek Ethereum (ETH) ücretleri, eleştirmenlerin en önemli kozlarından birisi. Ancak bazı durumlarda nefes kesici miktarlarda para sadece birkaç dolara transfer edilebiliyor.

Üst düzey merkezi olmayan finansal protokolü Synthetix Network’ün kurucusu olan tecrübeli Ethereum (ETH) geliştiricisi Kain Warwick, “Ethereum’da muhtemelen günün en büyük işlemi”ni duyurdu.

30 Saniyede 1.129.145.279,89 Dolarlık Transfer

Bay Warwick, Synthetix protokolünde aktiviteleri izleyen otomatik bir hizmet olan SNX Whale Watch’tan bir tweet paylaştı. Mesaj, Synthetix Reward Escrow’dan 15 Ocak 2021’de gönderilen büyük işlemi bildiriyor. İşlemin ayrıntıları, önde gelen Ethereum (ETH) ağ gezgini Etherscan tarafından görüntülendi. Bilgilere göre, 74.580.269 SNX veya 1.129.145.279 dolarlık bir transfer Ethereum’un 11657482 bloğuna dahil edildi.

İşlem 30 saniye içinde onaylandı ve işlem ücreti olarak 0.0061254 Ether (7.36 dolar) tahsil edildi. Gönderen gas fiyatını 60 Gwei olarak belirledi.

Ethereum (ETH) topluluğu, değerinin yüzde 0,00000065’i için onaylanan bu “durdurulamaz” işlemden heyecan duyuyor. Bir diğer önemli Ethereum (ETH) destekçisi Compound (COMP) CEO’su Robert Leshner, tebriklerini sundu:

“Bu epik bir şey.”

Ethereum (ETH) Ücretleri Gerçekten Yüksek mi?

Bununla birlikte, son birkaç ay boyunca, Ethereum (ETH) ağ ücretleri, aşırı ağ yüklenmesi nedeniyle delice yükseliyordu. Örneğin, Ağustos ayında DeFi çılgınlığının en fazla abartılan günlerinde, Ethereum (ETH) ücretleri, ortalama bir ücret için 15 doların üzerine çıkarak son üç yılın en yüksek seviyesini belirledi.

On gün önce, nefes kesen bir Ethereum (ETH) rallisinin ardından ETH 1000 doların üzerinde koşarken, ikinci blok zinciri tekrar tıkandı. Normal günlük gas maliyeti 569 Gwei’ye yükseldi. Ayrıca 2020’de Ethereum’un (ETH), tarihinde ilk kez toplu ağ ücretleri ile Bitcoin‘i (BTC) geçtiğini belirtmekte fayda var.

Glassnode’un zincir içi analistlerine göre, Ethereum (ETH) ücretleri yıldan yıla %1700 oranında arttı.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

KaynakU.Today
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz 1989 yılında İzmir’de dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe Yavuz, mezun olduğu günden bu yana medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto para ve blockchain’e ilgisi artan Neşe Yavuz bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Kriptomeda'da yönetici editör olarak görev yapıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar