Yükleniyor...

10 Yıldır Uykuda Olan Bir BTC Balinası Harekete Geçti!

Kripto piyasasındaki büyük düşüşün ortasında, 10 yıldır uykuda olan bir BTC balinası harekete geçti.

BTC balina

Kripto piyasasındaki büyük düşüşün ortasında, 10 yıldır uykuda olan bir BTC balinası harekete geçti.

Son günlerde yaşanan kripto hareketliliği, birçok altcoin‘i yüzde 20‘ye yakın dibe çekti. Büyük düşüşlerin yaşandığı bugünlerde, piyasanın sonraki dönemi de merak konusu oldu. Birçok yatırımcı, bu durumların boğa sinyali olduğunu düşünüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Tüm bu süreçlerin ortasında, 10 yıl önce son işlemini yapan bir BTC balinası harekete geçti. Balina, BTC’lerini yeni bir adrese taşıdı.

BTC Balinası Uyandı!

Lookonchain verilerine göre, bir BTC balinası 10 yıl sonra uyandı. Balina, elinde bulunan 1.432 BTC’yi farklı bir adrese taşıdı.

Kripto piyasasında yaşanan düşüş, yatırımcıları tedirgin etmeye devam ediyor. Altcoin’lerin keskin bir şekilde düşüş yaşayarak dibi bulduğu bugünlerde, balina hareketleri de dikkat çekiyor. Genel çerçevede bakıldığında, balinaların varlıklarını borsalara transfer ettiği görülüyor.

Lookonchain, başka bir balinanın da transfer işlemini yakaladı. Bu balinayı farklı kılan, 10 yılın ardından uyanması oldu. BTC balinası, 9 Nisan 2013 tarihinde yaklaşık 195 dolardan 1.432 BTC satın aldı. Balinanın cüzdanında başka bir işlem bulunmuyordu.

Aradan geçen 10 senenin ardından balina, varlıklarını başka bir cüzdana taşıdı. Balinanın 195 dolarlık alımı, bugünlerde 38 milyon dolar ediyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x