Yükleniyor...

21Shares’den Bir Bitcoin ETF Hamlesi Daha

21Shares, ARK Investment'le birlikte bir Bitcoin ETF başvurusunu yineliyor.

Monochrome Avustralyada Kripto ETFleri Listeleyecek

21Shares, ARK Investment’le birlikte bir Bitcoin ETF başvurusunu yineliyor.

21Shares, ARK Investment ile ortaklaşa çalışarak, ABD yatırımcılarına spot Bitcoin ETF’si için korumalar sunacaklarını iddia ederek bir başvuruda bulundu.

21Shares ve ARK Investment Bitcoin ETF Teklifini Yineliyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

21Shares ve ARK Investment’in reddedilen Bitcoin ETF‘si yine gündemde. İki şirket ETF’nin şartlarını daha da netleştirerek yeniden gündeme getiriyor.

btc

21Shares’in CEO’su Hany Rashwan, bir röportajda Amerikalı yatırımcıların öncelikle uluslararası kripto dolandırıcılıklarından zarar gördüğünü belirtti. Bununla birlikte kripto para biriminin geleceği konusunda çok heyecanlı olduklarını belirtti. Ek olarak, Amerika Birleşik Devletleri’nin bu alanda büyük bir rol oynayacağını düşündüklerini de sözlerine ekledi. ABD’deki ARK Innovation ETF teklifiyle tanınan Cathie Wood, ilk başvuru tarihinden bu yana 21Shares ile bağımsız yönetim kurulu üyesi olarak çalışıyor.

ARKB kısaltması altında işlem görecek olan ARK 21Shares Bitcoin ETF, Bitcoin’in S&P Bitcoin Endeksi tarafından ölçülen fiyatını takip edecek. 21Shares, daha önce 2021 ve geçen Mayıs’ta başvurduğu bu teklif için, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu tarafından reddedilen birçok başvuru arasında yer alıyordu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x