Ana Sayfa Kripto Paralar 5 Yıl İçin 75 Milyon Adet Kripto Para Birimi Kilitlendi

5 Yıl İçin 75 Milyon Adet Kripto Para Birimi Kilitlendi

Menkul kıymetlerin Blockchain’e geçişine yardımcı olmak için tasarlanmış bir platform olan Polymath geliştiricileri, önümüzdeki beş yıl boyunca 75 milyon adet POLY token’ını kilitlemeye karar verdi. POLY token’ları, güvenlik token teklifleri (STO’lar) platformundaki tüm işlemleri gerçekleştirmek için kullanılan Polymath ağının yerel kripto para birimi. Haberi hazırladığımız sırada CoinMarketCap’in verilerine göre Polymath (POLY) fiyatı 0,114 dolardan işlem görüyordu ve kripto para biriminin toplam piyasa değeri 43.5 milyon dolar.

Kilitlenen Kripto Paraların Değeri Yaklaşık 9 Milyon Dolar

Yaklaşık 9 milyon dolar değerinde olan 75 milyon POLY token, kripto para biriminin toplam arzının yüzde 7.5’ini ve mevcut dolaşımdaki arzın yaklaşık yüzde 25’ini temsil ediyor. Bir avukat ve Polymath kurucu ortağı olan Chris Housser CoinDesk’e açıklamalarda bulundu. Housser, “Son zamanlarda fon yetersizliği nedeniyle birçok proje sonlandırıldı ya da önemli işten çıkarmalar yaptı. Gösterdiğimiz şey, fon varlığımızın sağlıklı olduğu ve şu anda bu token’lara ihtiyaç duymadığımız.” dedi.

Özellikle Polymath, Ethereum’un ERC-20 token standardının bir uzantısı olan ST20 adlı yeni bir token standardını geliştirdi. Polymath’ın resmi web sitesinde, ST20’ye uygun token aktarımı kısıtlanabilirken, ERC-20 token’ları herkes tarafından serbestçe satın alınabilir ibaresi yer alıyor. Her ne kadar faydalı token’lar kısıtlama olmadan takas edilebilse de Polymath’ın geliştirme ekibi, tüm menkul kıymet sahiplerinin olması gerektiğini, müşteri tanıma (KYC) ve kara para aklamayı (AML) kullandıklarının altını çiziyor.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için bizi Twitter’da ve Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram grubumuza katılın!

Ethem Atmacahttps://www.coinkolik.com
Twitch yayıncısı PC oyuncusu, kripto para ve Blockchain sever edebiyat öğretmeni.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Haftanın Öne Çıkan Başlıkları

Piyasa Özeti