5N1D'de İlk Bölüm: Kriptodan Para Kazanmak!
Yükleniyor...

5N1D’de İlk Bölüm: Kriptodan Para Kazanmak!

Coinkolik YouTube kanalında yayımlanan 5N1D'nin ilk bölümünde, kriptodan para kazanmak için gerekli koşulları Doğukan Doğan değerlendirdi.

Coinkolik YouTube kanalında yayımlanan 5N1D‘nin ilk bölümünde, kriptodan para kazanmak için gerekli koşulları Doğukan Doğan değerlendirdi.

Birçok yatırımcı, altın ve borsa hisseleri dışında farklı yatırım araçlarına yönelmeye devam ediyor. Bu açıdan öne çıkan kripto paralar, riskli olmasıyla paralel olarak kazanç imkanı da sunuyor. Ancak birçok kripto yatırımcısı, kriptodan para kazanmak için gerekli koşulları merak ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik, YouTube kanalında başlattığı 5N1D serisinin ilk bölümünde Doğukan Doğan‘ı ağırladı. Coinkolik, Doğan ile birlikte, kripto paradan kazanç sağlamak için gerekli koşulları ele aldı.

5N1D’de Doğukan Doğan Rüzgarı Esti

Coinkolik‘in yayımladığı 5N1D‘nin ilk bölümünde, Doğukan Doğan konuk oldu.

Doğan, 5N1D’ye kendisinden bahsederek başladı. Doğan, piyasada çok eski olmadığını ve bu piyasaya çok zaman harcadığını aktardı. Ayrıca Doğan, kripto ile ilgili sosyal medyada içerik üretmeye devam ettiğinin altını çizdi.

Doğan’a gelen sorulardan birisi de kriptoya nasıl yöneldiği oldu. Doğan, pandemi döneminde kriptoya yöneldiğini ve bir şeyler öğrenmeye başladığını söyledi. Doğan, kriptoya 2020’nin sonlarına doğru ilk adımını attığını açıkladı.

5N1D’nin Doğan ile yürüttüğü ilk bölümde, bilgilendirici konulara da girildi. Özellikle Doğan, blockchain‘i merak ettiğini ve bu konu üzerinde yoğunlaştığını belirtti. Teknoloji hakkında yeterli bilgiyi alan Doğan, kripto ile tanışmaya bu bilgi birikiminden sonra evrildiğini söyledi.

Doğan‘a en yüksek kripto kazancının hikayesi soruldu. Bu soruya eğlenceli bir yanıt veren Doğan, kriptodan büyük bir kazanç sağlamak için çok çalışmak gerektiğine işaret etti. Bu konu özelinden hikayesini aktaran Doğan, yaklaşık 6 saat içerisinde 20 bin dolar kazandığını açıkladı. Ayrıca Doğan, bu kazançtan bir hafta sonra büyük bir kayıp yaşadığını da aktardı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x