Yükleniyor...
Sponsored

Aikon, Kripto Yatırım Fonundan 10 Milyon Dolar Topladı

Multichain platformu Aikon, Morgan Creek Digital, Blizzard ve Mighty Capital gibi yatırımcılardan 10 milyon dolar kripto fonu topladı.

Aikon Kripto Yatirim Fonundan 10 Milyon Dolar Topladi

Multichain platformu Aikon, Morgan Creek Digital, Blizzard ve Mighty Capital gibi yatırımcılardan 10 milyon dolar kripto fonu topladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Aikon, katıldığı bir fuardan 10 milyon dolarlık fon toplamayı başardı. Fuarın liderliğini yapan Morgan Creek Digital, yatırımları ve desteğiyle Aikon‘un arkasında durdu. Aikon yönetim kuruluna, Morgan Creek CEO’su Mark Yusko ve girişim ortağı W.Scott Stornetta ikilisi dahil oldu.

Aikon, Topladığı Kripto Fonu ile Büyüyecek

Aikon tarafından gelen açıklamalara göre, Yusko ve Stornetta da yönetim kuruluna dahil olacak. Şirketin alacağı kararlar ve geliştirmeler üzerinde söz hakları bulunacak. Kripto platformu, çeşitlilik ve gelişime önem verdiğini aktardı.

Yaklaşık 5 sene önce kurulan Aikon, işletmeler ve tüketiciler için basit arayüzlü bir onboarding çözümleri üretiyor. Şirket, Blockchain benimsenmesini hızlandırmak istiyor.

Projeye duyulan ilgiden memnun kalan Aikon CEO’su ve kurucusu Marc Blinder, şu şekilde açıklama yaptı;

Yararlı şeyler inşa etme kararlılığımız sabit kalıyor. Son beş yılda, gelecek on yıllar boyunca dayanacak şekilde tasarlanmış altyapı çözümleri geliştirdik. Misyonumuzu sürdürmek için sektör liderlerinden fon almaktan heyecan duyuyoruz.

Aikon, ORE ağı üzerinde kurulan ve bu ağ tarafından desteklenen bir platform olarak öne çıkıyor. Merkeziyetsiz kimlikler, varlıklar ve haklar için oluşturulan ORE, şirketin hizmetlerini gerçekleştiriyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x