Altcoin'lerde Toparlanma Sinyali • Coinkolik
Yükleniyor...

Altcoin’lerde Toparlanma Sinyali

ETF haberiyle birlikte sıçrama yapan Bitcoin (BTC), Ethereum'u (ETH) direnç seviyesine taşımaya devam ediyor, bundan sonrası için altcoin'lerde ne yaşanabilir?

Vitalik Buterin Ethereum Yol Haritasini Guncelledi

ETF haberiyle birlikte sıçrama yapan Bitcoin (BTC), Ethereum’u (ETH) direnç seviyesine taşımaya devam ediyor, bundan sonrası için altcoin’lerde ne yaşanabilir?

Sektördeki karışıklık ve olumsuz haber akışından dolayı geri çekilen kripto paralara BlackRock’ın BTC ETF başvurusu can suyu oldu. Destek fiyatının altında işlem gören BTC ve ETH, bu değerlerin üzerine atarak biraz da olsa kripto atmosferinde pozitif hava yarattı. BTC’deki zayıflık ile birlikte büyük ölçüde değer kaybeden altcoin’lere ETF desteğiyle hareketlilik geldi. Bundan sonrası için Ethereum’u (ETH) neler bekliyor olabilir?

Ethereum (ETH) Grafik Analizi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Shapella güncellemesinden sonra da fiyat yapısını korumayı başaran ETH, düzenleyici baskılarından etkilenerek değer kaybetmeye başladı. 1915 dolardan bu yana daha yüksek bir tepe yapamayan ETH, BTC’deki ETF haberiyle güç bularak yönünü yukarıya çevirdi. 1620 dolardan tepki alarak yükselen ETH için olası satış noktaları sırasıyla 1684 – 1777 – 1844 ve 1915 dolardır.

Düzenleyici yaptırımlarının devam etmesi ve BTC’nin 25.250 kaldığı senaryoda, ETH için 1588 ve 1532 dolar desteklerine bir test gerçeklebilir. Piyasanın şu anki durumunu ele aldığımızda haber akışının önemi daha çok ortaya çıkıyor. Bu yüzden major coin’lerdeki fiyat hareketleri için temel analizin de yakından takip edilmesi pozitif veriler sunabilir.

Ekran Resmi 2023 06 16 10.22.22


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x