Yükleniyor...

Altın Fiyatlarında Yükseliş Devam Edecek mi? Usta Analist Açıkladı

Altın, rekordan rekora koşarken bugün 2 bin dolar seviyesinin de üzerine çıktı.

altın fiyatı

Altın, rekordan rekora koşarken bugün 2 bin dolar seviyesinin de üzerine çıktı. Peki altın önümüzdeki günlerde de yükselmeye devam edecek mi? Popüler yerli analist Selcoin, bu konuda önemli açıklamalarda bulunduğu bir video yayınladı.

Selcoin, hem altın hem de Bitcoin’deki hareketler hakkında konuştu. Analiste göre, ons altın fiyatında yükseliş devam edecek. Selcoin, uzun süredir belirttiği 2 bin dolar hedefinin gerçekleştiğini ifade etti. Ona göre bu seviyeden sonra altın biraz mola verebilir. Selcoin, altına giriş yapmak isteyenler için ons tarafında bin 900 dolar seviyesinin beklenmesi gerektiğini ifade etti.

selcoin

Selcoin, altının gram tarafında kısa vadede 422 dolarlık civarın görülebileceğini dile getirdi. Ona göre gevşeme gerçekleşirse bu seviye yen girişler için makul bir seviye olacak.  Analist altının hem ons hem de gram tarafında sürdürülebilir bir rallide olduğunu dile getirdi.

Usta analist doların yükselişinin başlamasıyla beraber, gram altını kimsenin tutamayacağını ifade etti. Ona göre dolar ralliye başladığı zaman gram altın da ralli yapacak. Selcoin, dolarda kur savaşının verildiğini ifade etti.

Bitcoin’de Durum Ne Olacak?

Selcoin, videoda Bitcoin (BTC) ve kripto para dünyasını da değerlendirdi. Selcoin’e göre Bitcoin fiyatında bir düzeltme yaşanabilir. Analiste göre BTC’ye yatırım yapmak şu an riskli olabilir. Analist, yüklü bir giriş için düzeltmenin beklenmesi gerektiğini ifade etti.

Selcoin’e göre ayrıca BTC’de yaşanacak %10’luk bir düşüş, altcoin’lerde %20-30 olarak kendisini gösterebilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
Hasan
Hasan
3 yıl önce

Usta analist selcoin? Ahahshshdjd

ck x banner
ck youtube banner