Yükleniyor...

DappRadar, Opera ile Ortaklık İmzaladı

Kripto analitik platformu DappRadar ekibi tarafından paylaşılan resmi duyuruya göre, Opera Crypto Browser ile uzun vadeli bir stratejik ortaklık imzalandı.

DappRadar Opera ile Ortaklik Imzaladi

Kripto analitik platformu DappRadar ekibi tarafından paylaşılan resmi duyuruya göre, Opera Crypto Browser ile uzun vadeli bir stratejik ortaklık imzalandı.

Opera, bu işbirliği sayesinde, analitik hizmet platformu DappRadar tarafından sağlanan kripto izleme panosunu entegre eden ilk platformlar arası tarayıcı oldu. Hem mobil hem de masaüstü Opera kullanıcıları, DappRadar’ın Opera modülü ile tarayıcıyı kapatmadan dApps alanındaki fırsatlara erişebilecek.

Opera ve DappRadar Ortaklık Kuruyor

Popüler tarayıcılardan Opera, kripto analitik platformu DappRadar ortaklığıyla merkeziyetsiz uygulamalar (dApp’ler) hakkında bilgi yayınlayacak.

Bu entegrasyon ile Opera tarayıcı kullanıcıları, favori dApp’lerinin istatistiklerini sorunsuz bir şekilde takip edebilecek. Aynı zamanda, son 24 saat içinde kullanıcılar tarafından seçilen her kategorideki en iyi dApp’ler, trend olan dApp’ler ve diğer hizmetler dahil olmak üzere değerli bilgileri takip edebilecek.

opera

DappRadar CEO’su Skirmantas Januskas, bu ortaklığın yeni nesil dApps geliştiricileri ve kripto para birimi kullanıcıları için çok önemli olduğunu vurgulayarak şunları söyledi:

“Geçtiğimiz yıllarda, Web3 dApps sayısı, dApp endüstrisinin milyonlarca kullanıcının katılımıyla bir devrilme noktasına ulaşmasıyla birlikte patlama yaptı. Aylık yüz milyonlarca kullanıcıdan oluşan büyüyen tabanıyla Opera ile ortaklığımızı, yeni bir dApp inovasyonu ve benimseme çağının başlangıcı olarak görüyorum.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner