Yükleniyor...

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç: Fenerbahçe Token ile Taraftarımızla Karşılıklı Birbirimize Destek Olacağız

Paribu ve Fenerbahçe iş birliğiyle hayata geçirilen Fenerbahçe Token’ın basın toplantısı gerçekleştirildi.

IMG 20210809 112616

Paribu ve Fenerbahçe iş birliğiyle hayata geçirilen Fenerbahçe Token’ın basın toplantısı gerçekleştirildi. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, toplantıda önemli açıklamalarda bulundu. Koç, toplantıda Fenerbahçe Token için hızlı davranılması gerektiğini yoksa trenin kaçabileceğini ifade etti. Koç, şu ifadeleri kullandı:

“Birçok görüşme yaptık. Bu görüşmeleri yaptığımız firmalar önemli yetkin firmalar. Daha sonra Paribu ile anlaşma yapmaya karar verdik. Kripto dünyasında yer almak çok önemli. Uzun süre bekledik ama beklemek iyi oldu. Şimdi iyi teklif aldık.”

Başkan Ali Koç, artık taraftarlarla karşılıklı olarak birbirlerine destek olabileceklerini ifade ederek şunları söyledi:

“Taraftarlar kulüplerine destek olabilecekler. Bu yüzden bu iş birliğinin mesajı olan ‘Mazim Fenerbahçe, Yarınım Fenerbahçe’ bu noktada kendini buluyor. Ön satışımız kilitli ve kilitsiz olmak üzere satışa çıkacak.  Bu yeni bir dünya olarak görünüyor. Her şey çok hızlı ve anlık algılandığı bu dünyada biz iş birliğimizi güven unsuru ile inşa ettik. Bu proje sadece bugün değil yarının Fenerbahçesi adına önemli. Bu uzun vadeli bir vizyonla oluşturulmuş bir projedir. Bu zamana kadar kulübün şartları ve gereksinimleri doğrultusunda Fenerbahçe’ye taraftarlarımız destek oldu. Büyük taraftarımız her zaman elini taşın altına koyarak yardım ettiler. Mesut ol dedik Mesut oldular, Fenerium dedik forma rekorları kırdılar. Bugün kulübümüze sunduğunuz desteklerin sizin adınıza artık bir karşılığı olacak. Bu kez karşılıklı bir destek olacak. Fenerbahçe taraftarı farkını bu sefer de gösterecektir.”

Ali Koç, ayrıca Fenerbahçe Token haberi sonrası, Paribu trafiğinin 7 kat, yeni üye sayısının ise 5 kat arttığını dile getirdi. Koç, token’ların kullanımının sadece futbol olarak görülmemesi gerektiğini basketbol ve voleybol için de kullanılacağını ifade etti.

Koç: Ödemeler Fenerbahçe Token İle Yapılabilir

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, ayrıca yasal düzenlemelerin yapılması durumunda Fenerbahçe Token’ın farklı kullanım şekillerinin olabileceğini söyledi. Koç, şu ifadeleri kullandı:

“Yasal düzenlemelerden sonra maaş ödemeleri, kulüp ödemeleri, Fenerbahçe forma satışları ve ürün satışları gibi şeyler Fenerbahçe Token kullanılarak yapılabilir.”

IMG 20210809 114252

İlk Etapta 28 Milyon Token Dolaşıma Sokulacak

Basın toplantısında konuşan Paribu CEO’su Yasin Oral, ilk etapta 28 milyon token’ın dolaşıma sokulacağını bunun 20 milyonunun ilk 9 ayda dolaşıma girmeyeceğini ifade etti. Oral, şu ifadeleri kullandı:

“Kulübün geleceğini düşünmek adına alınmış karar. Fenerbahçe Token ERC-20 token olarak çıkarılacak. Bugün Paribu’da listelenecek yarın ERC-20 olması nedeniyle başka yabancı platformlarda da listelenebilecek. Bu aslında çok iyi bir şey. Yarın örneğin Avalanche gibi başka ağlarda da üretilip sunulması sağlanacak. Buna Paribu destek olacak. Bu Fenerbahçe’nin teknoloji ile iç içe yaşayacağının, buna sadece bugünün projesi olarak bakmadığının bir göstergesi. 25 yıllık bir prodüksiyon var önümüzde.”

Oral, ayrıca şunları ekledi:

“Kilitli token’ların fiyatı 15 TL olacak. Market açıldığı zaman anında satışa çıkacak sınırlı arzdaki token’lar da olacak. Bu projenin hem Paribu hem de kulüp adına hayırlı olmasını diliyorum.”

Basın toplantısının sonunda sistem açılışı gerçekleştirildi ve imzalar atıldı.

Fenerbahçe Token satın almak için artık https://www.paribu.com/#/fenerbahce-token adresini kullanabilirsiniz.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x