Fireblocks, Kurumsallar için Destek Veriyor • Coinkolik
Yükleniyor...

Fireblocks, Kurumsallar için Destek Veriyor

Kripto altyapı sağlayıcısı Fireblocks, bulut hizmet sağlayıcıları Amazon Web Services, Google Cloud ve Alibaba Cloud için destek sunmaya başladı.

fireblocks amazon google

Kripto altyapı sağlayıcısı Fireblocks, bulut hizmet sağlayıcıları Amazon Web Services, Google Cloud ve Alibaba Cloud için destek sunmaya başladı.

Kurumsal şirketlerin blockchain’e ve dijital varlıklara yönelimi tüm hızıyla devam ediyor. Geçtiğimiz gün Alibaba Cloud, NEAR Foundation ile bir ortaklık duyurmuştu. Daha önce de benzer haber Avalanche tarafında geldi. Bulut hizmetleri sunan kurumsal şirketlerin, kripto para projeleriyle yakın teması dikkat çekiyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto altyapı hizmeti sunan Fireblocks da kurumsallara dokundu. Fireblocks, Amazon, Google ve Alibaba gibi şirketlerin bulut hizmet sağlayıcılarına destek sunuyor.

Fireblocks, Büyük Şirketlere Destek Sunuyor

Kripto altyapı hizmeti sağlayıcısı Fireblocks, büyük şirketlere destek sunduğunu açıkladı.

Fireblocks, şimdiye kadar 50’den fazla büyük şirketlere altyapı hizmeti sundu. Bu sayede Fireblocks, geleneksel kuruluşların dijital varlık alanına geçişinde köprü görevi üstlendi.

Şirket, şimdi de Amazon, Google ve Alibaba’ya destek sunuyor. Bu büyük şirketler, sundukları bulut hizmetleriyle son dönemlerde kripto ile etkileşime girmişti. Avalanche, NEAR ve birçok kripto projesi ile iş birliğine giden şirketler, blockchain teknolojisine dahil olmaya devam ediyor.

Bu yeni destekler ile birlikte Fireblocks, kripto altyapı hizmetlerinde pazar payının çoğunluğunu ele geçirmiş durumda. Şirket, güçlü çalışmalar yürütüyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x