Yükleniyor...
Sponsored

Frax Finance, Yeni Hizmetini Duyurdu

Stablecoin ihracı yapan DeFi platformu Frax Finance, Ethereum (ETH) stake sistemi üzerine kurulu bir sıvı stake hizmetini duyurdu.

Frax Finance Yeni Protokolunu Duyurdu

Stablecoin ihracı yapan DeFi platformu Frax Finance, Ethereum (ETH) stake sistemi üzerine kurulu bir sıvı stake hizmetini duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İki farklı yapısıyla Frax Finance, kullanıcılara DeFi hizmeti ve stablecoin kullanımı sunuyor. Ekosistem geliştirme çalışmalarına hız veren kripto projesi, yeni sıvı staking hizmetini iki hafta içinde başlatacak. Henüz test aşamalarını geçiren hizmeti, kullanıcılara sorunsuz erişim sağlayacak.

Frax Finance Stake Hizmetini Duyurdu

Merkeziyetsiz stablecoin ihraççısı Frax Finance, ETH ağı için geliştirdiği sıvı likit stake sistemini başlatıyor. Yapılan hizmet ile kullanıcıların ETH stake etmesine izin verilecek. Stake edilen ürünler, değer koruma ve yansıtma ürünü Frax Ether (frxETH) olarak cüzdanlara yansıtılacak.

Frax geliştiricisi Jack Corddry, şunları söyledi;

Öngörülemeyen herhangi bir şey çıkmadığı sürece, her şey iki hafta içinde tamamen halka açık olacak. Ancak tüm sistem, zaten yayında ve blok işlemleri başladı.

Platform, yeni hizmeti ETH ana ağında test etti. Sıvı stake belirteçlerinin güvenlik denetimlerini başarıyla tamamlayan platform, son kontrollerini sağlıyor.

Proje ayrıca, bir havuz kurmayı da başardı. Bu sayede, frxETH ürünleri hacim kayması olmadan ve değer kaybı yaşamadan ETH ile takas edilebilecek.

Platformun merkezi olmayan likit staking teklifi, Lido Finance ve RocketPool gibi mevcut benzer hizmetler ile rekabet edecek. Frax ekibi, en ilginç ETH sıvı stake hizmetine hazır olunması gerektiğini aktardı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x