Yükleniyor...

FTX CEO’su Ethereum’un En Ciddi Rakibinin Solana Olduğunu Söylüyor

FTX kripto para borsası CEO'su Sam Bankman-Fried Ethereum'un (ETH) en güçlü rakibi olarak Solana'yı (SOL) gördüğünü söyledi.

FTX CEOsu Ethereumun En Ciddi Rakibi Solana Olarak Goruyor

FTX kripto para borsası CEO’su Sam Bankman-Fried Ethereum’un (ETH) en güçlü rakibi olarak Solana’yı (SOL) gördüğünü söyledi.

FTX CEO’su, Forbes ile yaptığı bir röportajda Ethereum’un en güçlü rakibi olarak Solana’yı gördüğünü ancak medyaya yansıyan bazı haberlerle itibarının zedelendiğini düşünüyor.

FTX CEO’su:

Adil olmak gerekirse yansıyan kötü haberlerle beraber Solana’nın şu anda en az değer verilen token olduğunu söyleyebilirim.

Teknolojik açıdan üzerine çalışabilecek çok şey vardı ancak şu anda sadece üçte ikisi yapılabildi. Kalan üçte birlik kısmın üzerinde de çalışılacağını düşünüyorum. İnsanların Solana özelinde gözden kaçırdığı şey ağın sınırlarını her test ettiğinizde bir sorunla karşılaşılması. Herhangi bir blockchain bunu yapmaya kalkışsaydı ağı kullanılamaz olurdu. Bu neyin gözden geçirilmesi ve iyileştirilmesinin tespit edilmesi açısından doğru bir yöntem. Sorunların tabi ki daha önceden çözülmesini dilerdim bu daha iyi olurdu. Ancak blokzincirin geliştirilebilmesi açısından neyi ne kadar zorlayabileceğinizi görmek doğru yoldur.

CEO, Solana hakkındaki görüşlerinin tamamen kişisel olduğunu ve herhangi bir yatırım tavsiyesi olmadığını da sözlerine ekledi. Yazımız yazılırken Solana 40 dolardan işlem görüyor. Solana’nın güncel fiyatı şöyledir:


Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner