Galaxy Digital, 2023 ikinci çeyrek raporlarını yayımladı • Coinkolik
Yükleniyor...

Galaxy Digital, 2023 ikinci çeyrek raporlarını yayımladı

Galaxy Digital, 2023 ikinci çeyrek raporlarını yayımladı.

Galaxy Digital Ikinci Ceyregi Zararla Kapatti

Galaxy Digital, 2023 ikinci çeyrek raporlarını yayımladı.

Raporların paylaşılması ile birlikte Galaxy Digital’in kârlılıkta ciddi bir düşüş yaşadığı görüldü. Şirket konuya dair açıklamalar getirdi

Galaxy Digital 2023’ün ikinci çeyreğinde gelirlerinde düşüş yaşadı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Galaxy Digital, yılın ikinci çeyreğinde ticaret gelirinde önemli bir düşüş yaşadığını duyurdu. Michael Novogratz’ın kurucusu olduğu Galaxy Digital, bu çeyrekte ticaret gelirinin yüzde 54 azalarak 59.5 milyon dolara düştüğünü bildirdi. Şirket açıklamasında, bu düşüşün temel nedeninin dijital varlıklardaki düşük net gerçekleşen kazançlar ve yatırımlardaki net gerçekleşmemiş zararlar olduğunu belirtti. Ancak yatırımlardaki yüksek net gerçekleşen kazançların kısmen bu düşüşü dengelediği ifade edildi.

Galaxy Digital

Geçtiğimiz yılın aynı dönemine kıyasla, şirket 2022’nin ikinci çeyreğinde 554.7 milyon dolarlık zararı 46 milyon dolara düşürdü. Ayrıca, çeyreği “güçlü” bir likidite pozisyonu olan 696 milyon dolarla tamamladı.

Michael Novogratz, şirketin faaliyetlerinin, müşteri ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla devam eden belirsizlik ve düzenleyici baskı ortamında iyi performans gösterdiğini belirtti.

Galaxy Digital, varlık yönetimi bölümünde de yükseliş gösterdi. Bu bölüm, yılın ilk çeyreğine göre yüzde 619 artışla 33.8 milyon dolar gelir elde etti. Şirket ayrıca işletme giderlerini çeyreğe göre yüzde 6 ve yıldan yıla yüzde 34 azalttığını açıkladı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x