Yükleniyor...

Galaxy Digital ve Paypal, Chaos Labs’e Yatırım Yaptı

Galaxy Digital ve Paypal, Chaos Labs için 20 milyon dolarlık yatırımın toplanmasına öncülük etti.

Galaxy Digital ve Paypal, Chaos Labs'e Yatırım Yaptı

Galaxy Digital ve Paypal, Chaos Labs için 20 milyon dolarlık yatırımın toplanmasına öncülük etti.

Büyük şirketler kripto marketin kötü dönem geçirmesini yatırımlar için fırsat gördüler. Bu bağlamda Paypal ve Galaxy Digital Chaos Labs‘e yüklü yatırımda bulundular.

Chaos Labs Yüklü Yatırım Topladı

Kripto protokolleri için otomatikleştirilmiş bir ekonomik güvenlik sistemi olarak hizmetler sunan girişim Chaos Labs gün geçtikçe dikkat çekmeye devam ediyor. Şirketin katıldığı Galaxy Digital ve PayPal Ventures tarafından yönetilen bir tohum finansman turunda 20 milyon dolar toplandı.

Bir basın açıklamasına göre gelen yatırımlar, merkeziyetsiz finans (DeFi) protokolleri için risk ve güvenlik ürünleri paketinin oluşturulmasına ve genişletilmesine yönelik kullanılacak.

defi

Yakın tarihli bir Chainalysis raporuna göre, geçen yıl bilgisayar korsanları tarafından çalınan rekor 3,8 milyar dolarlık kripto varlığının büyük çoğunluğu DeFi protokollerinden ele geçirildi.

Ekim 2021’de kurulan Chaos Labs, DeFi protokollerine tehdit önleme özellikli özelleştirilmiş otomatik güvenlik izleme ve mevcut piyasa koşullarından bağımsız olarak protokolün sağlığını, istikrarını doğrulamaya yardımcı olan bir simülasyon motoru sağlayan hizmetler sunuyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x