Yükleniyor...

Geleceği Gören Analist Bu 2 Altcoin’in Yükselişe Geçeceğini Söyledi!

Mart ayında Bitcoin'in sert bir düşüş yaşayacağını doğru bilen analist ve trader, iki altcoin üzerinde yükselişe geçti ve her ikisinin de parabolik bir patlamanın eşiğinde olabileceğine inanıyor.

gelecegi goren analistten

Mart ayında Bitcoin’in sert bir düşüş yaşayacağını doğru bilen analist ve trader, iki altcoin üzerinde yükselişe geçti ve her ikisinin de parabolik bir patlamanın eşiğinde olabileceğine inanıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Yeni bir gönderide, sektörde Capo olarak bilinen kripto stratejisti, parite büyük bir boğa rallisinin erken aşamalarında olabileceği için Ethereum (ETH) ve Bitcoin’i (BTC) yakından izliyor:

“ETH/BTC’nin daha net resmi. Ben boğa olacağını düşünüyorum.”

eth btc

Capo’nun grafiğine göre, ETH/BTC, parite art arda daha yüksek dipler oluştururken iki yıllık ayı piyasasını bitirmiş olabilir. Eğer parite Capo’nun senaryosunu takip ederse, 2022’nin ilk çeyreğine kadar %935’in üzerine fırlayabilir.

LINK 880 Dolara Yükselebilir!

Capo ayrıca, 2021 sona ermeden önce meteorik olarak 880 doların üzerine çıkabileceğini öngördüğü Chainlink’i de inceledi (LINK). Analist 12 ay içinde %8.700’ün üzerinde bir artış yaşanacağını dile getiriyor.

Bitcoin’e gelince, Capo, güçlü bir yükselişi ateşlemeden önce lider kripto para biriminin önümüzdeki günlerde konsolide olmaya devam edeceğini düşünüyor.

“Seçimden önce ve sonra 14.000 dolar ile 12.700 dolar arasında değişeceğini düşünüyorum. Ardından 15.000 dolara devam edeceğiz.”

Bitcoin’in Dikkatli Olması Gerekiyor

Bu arada, DataDash kurucusu ve kripto analisti Nicholas Merten, Bitcoin konusunda temkinli bir iyimserlik içinde. Merten, yeni bir videoda BTC’nin yükseliş eğilimini sürdürmek için tutması gereken çok önemli bir seviyede olduğunu söylüyor:

“Bitcoin, son dört saat içinde buraya (yaklaşık 13.300 dolar) iniyor ve burada direncin nerede olduğunu gördüğümüz bu çok kritik destek hattına geliyor. Şu anda içinde bulunduğumuz bu kısa dalga döngüsünde 14.000 dolar alanını tutması gerekiyor. Şu anda nispeten zayıf görünüyor. 31 Ekim’den bu yana en büyük dört saatlik mum hacmi. Bunu kırmak için yeterli olabilir ve daha düşük bir düşük seviyeye geçmeye başlarsak Bitcoin için bazı kötü haberler olacaktır.”

Analistler kısa vadede yükseliş rallisini saymazken, kripto analitik platformu Santiment, piyasa değeri ile gerçekleşen değer (MVRV) ölçüsünün dolaşımdaki tüm BTC’nin ortalama kar/zararını mevcut fiyata göre izlediğini söylüyor. Ufukta bir Bitcoin satışı olayı olabilir.


Üyelik
Bildir
guest

1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
Bekir
Bekir
1 yıl önce

Holo hot hakkında bilginiz nedir kısa zamanda zirve yapabilirmi 1 dolar olurmu

0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x