Gemini, Singapur Ofisini Geliştirmeyi Planlıyor • Coinkolik
Yükleniyor...

Gemini, Singapur Ofisini Geliştirmeyi Planlıyor

Gemini, 100’den fazla çalışanı işe alarak Singapur ofisini geliştirmeyi planlıyor.

Gemini kripto

Gemini, 100’den fazla çalışanı işe alarak Singapur ofisini geliştirmeyi planlıyor. 

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) sert yaklaşımı, önde gelen birçok kripto para şirketinin yurtdışına taşınmasına neden oldu. Merkezini ABD dışına taşıyan borsalardan biri de Gemini oldu. Personel sayısını artırmayı hedefleyen şirket, Singapur ofisini ana merkez olarak kullanmayı düşünüyor. 

Gemini, APAC Operasyonlarını Genişletiyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Tyler ve Cameron Winklevoss liderliğindeki kripto para borsası Gemini, APAC genişlemesinin bir parçası olarak Hindistan’da bir mühendislik üssü kurmayı da planlıyor. 

Şirketin blog sayfası üzerinden yayımlanan açıklamada: “Singapur ofisimiz daha büyük APAC operasyonlarımız için bir merkez görevi görecek. APAC’ın kripto ve Gemini için bir sonraki büyüme dalgasının büyük bir itici gücü olacağına inanıyoruz” ifadeleri kullanıldı. Şirketin genişleme planları, Gemini’nin ABD dışındaki kitleye erişme çabasının bir parçası.

Gemini ilk olarak Nisan ayında ABD dışındaki müşterilere odaklanan Gemini Foundation planlarını detaylandırmıştı. 

Şirketin aldığı son karar, SEC’nin gerçekleştirdiği düzenleyici baskılarının ardından geldi. Coinbase de benzer nedenlerle ABD’den başka bir yere merkez açmayı planlıyor. Coinbase, Mayıs ayında Singapur’daki müşterilerine sunduğu hizmet yelpazesini genişletti. Coinbase’in Singapur ülke direktörü Hassan Ahmed: “Buradaki amaç, dünyanın ABD ile ya da ABD olmadan yoluna devam ettiği ve küresel bir şirket olarak uluslararası genişleme konusunda ilerlemeye devam etme konusunda çok kararlı olduğumuzdur” ifadeleri kullanıldı. 


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x