Yükleniyor...

Günlerdir Çalışmayan IOTA’nın Geliştirici Ekibinden Yeni Açıklama

IOTA geliştiricileri, yakın zaman önce gerçekleştirilen ve 1.

IOTA MIOTA 1

IOTA geliştiricileri, yakın zaman önce gerçekleştirilen ve 1.6 milyon dolar değerinde fon kaybına sebep olan güvenlik açığının başarılı bir şekilde kapatıldığını duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Altcoin, hack saldırısı ve saldırı sonucunda ağın kapatılmasından dolayı büyük oranda değer kaybetti. Coin360’ın verilerine göre, IOTA, son üç günde yüzde 15’den fazla değer kaybetti ve kayıp piyasadaki son düşüşle birlikte yükselmeye devam ediyor.

IOTA’nın durum sayfasına göre, IOTA ekibi, resmi cüzdan olan Trinity Wallet’daki güvenlik açığını giderdi. 16 Şubat’ta yayımlanan durum güncelleme metinde şunlar ifade ediliyor:

Trinity’deki hatayı da düzelttik. Yaklaşan Trinity güncellemesi son bir geçiş aracı olarak işlev görmeyecek ve ağı hâlâ tekrar çalışır duruma getirmek için çalışıyoruz. Bilgisayarınızda Trinity yüklüyse, yayınlandığında bu sürüme güncellemenizi önemle tavsiye ederiz.

Güncelleme bildirisinin bir parçası olarak, IOTA ekibi, saldırıya yönelik soruşturmanın yanı sıra, saldırıdan etkilenen kullanıcıların kayıplarını telafi etmek için gerekli olan adımların atıldığı belirtildi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x