Yükleniyor...

Haftanın En Çok Kazandıran Kripto Paraları (6 Temmuz – 12 Temmuz)

Haftanın en çok kazandıran kripto paraları yazı serimize hız kesmeden devam ediyoruz.

haftanin en cok kazandiran kripto paralari altcoin

Haftanın en çok kazandıran kripto paraları yazı serimize hız kesmeden devam ediyoruz. Bu haftanın en çok kazandıran kripto parası 2.38 milyar dolar piyasa hacmi ile %45.16 değer kazanan, piyasa değeri bakımından ilk 25’de 12.sırada yer alan Chainlink (LINK) oldu.

Son günlerde yaptığı yeni iş birlikleri ve ünlü isimlerin paylaşımları ile adından sıklıkla söz ettiren LINK, haftalık değer kazancı ile listenin bir numarası olmayı başardı.

Listenin iki numarasında %37.96 değer kazancı ile Stellar (XLM) yer alıyor. Uzun süredir bu şekilde değer kazancı yaşamayan Stellar’ın yatırımcılarının bu hafta yüzü güldü diyebiliriz.

Lider kripto varlık Bitcoin (BTC) ise 9.000 dolar 9.300 dolar arasında seviyede konsolidasyonuna devam ediyor. Bu haftayı %2.05 değer kazancı ile kapatan BTC, piyasa değeri bakımından ilk 25’de yer alan kripto paralar arasında, en çok değer kazanan 22. kripto para olabildi.

Diğer bir yandan en büyük altcoin olan Ethereum (ETH) ise haftayı %5.74 değer kazancı ile kapattı.

Piyasa değeri bakımından ilk 25’de yer alan ve haftanın en çok değer kazanan kripto paraların tamamını aşağıdaki listeden inceleyebilirsiniz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner